Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezt hogy gondolja? Ezt megteheti?

Ezt hogy gondolja? Ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Először is elmondanám hogy az egyik itt a közelembe lakó emberről van szó. A villanyóra meg van buherálva és kevesebbet mutat mint amennyit fogyaszt. Na mostanában ugye volt a tv-ben hogy az Émász ellenőrizgeti az emberek házait. Ő persze nő és munkanélküli így egész nap otthon ül bármikor mennének otthon lenne és beengedhetné őket,de ő hogy ne menjenek be hozzá egész nap bezárja az ajtót. De olyan meg ugye nincs hogy soha sincs otthon és ne engedje be őket. Szóval arra lennék kíváncsi mit csinálhat az émász így ellene. Szerintem beperelhetik,ha valaki tudja a választ írjon.

#nő #ÉMÁSZ #megcsalt villanyóra
2013. márc. 3. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én kérdésem, hogy mi közöd hozzá? Ha megbukik, majd fizeti a kötbért.


Az áramszolgáltató nem perelget senkit, kiértesítik hogy mennek ellenőrizni, ha 2-3 próbálkozásra se reagál (főként mérőcserénél, ami kötelező 10 évente), akkor egyszerűen kizárják a fogyasztásból. Értsd: egyszerűen levágják a fővezetékét, aztán majd ő fog jelentkezni az ügyfélszolgálaton.

2013. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most őszintén: nincs jobb dolgod, mint más villanyórájával vagy nyomorával foglalkozni?

Ha nem tőled ill. másik embertől lop áramot akkor egyszerűen nem a te dolgod.

Vagy mit akarsz? Feljelenteni, hogy tudsz az óra-buherálásról és ellentétben a látszattal te biztosan tudod, hogy otthon van? Inkább amikor legközelebb elsétálsz a boltba kérdezd meg tőle, hogy neki hozzál e egy fél kiló kenyeret.


Engem ez az egész csak akkor zavarna, ha vagy alkoholistáról (piára van lóvé, villanyszámlára nincs?) vagy egy segélyekből élő 6-8 pulyát nevelgető cigányról lenne szó, aki közben Mercivel jár.

Akkor sem az én dolgom lenne, tenni ellene nem tudnék, csak zavarna a tudat.

2013. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan muszáj buzulni azzal hogy mi közöm hozzá? Hagy legyen már közöm hozzá mikor én tisztességesen kifizetem más meg elcsalja már évek óta és nem bukik le vele! És az ilyenek telik olyanra hogy étterembe menni, kocsival járkálni,munkája még sincs, családja nincs aki támogatja stb. Hagy érdekeljen már mit csinálnak a közelemben mielőtt kitudja mik ki nem derülnek!
2013. márc. 3. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel a TEK-nél, hogy fegyvert láttál nála, akkor majd jól rátörik az ajtót egyik hajnalon!


Tiszta '50-es évek...

2013. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmi közöd nincs, hogy a szomszédod mit csinál, ha csak bizonyíthatóan nem csinál bűncselekményt. 2. Ha sokat próbálkozol nála, beperelhet zaklatásért. Honnan tudod, hogy kevesebbet mér az ő fogyasztásmérője, mint amit valójában elfogyaszt? Ha nem sérült a méretlen fővezeték, és a plombák nála akkor nem csinált rosszat.

Az, hogy bezárja az ajtaját nem akadály az Elmű számára. Ha többszöri próbálkozásra sem engedi be az Elműsöket, rendőri kisérettel köteles beengedni. Ha nem nyit ajtót, akkor jön az áramkommandó, akik a TEK szolgáltatását veszik igénybe, és ők viszont betörhetik az ajtót, levághatják a rácsot.

2013. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha zavar, hogy meg van buherálva az órája, akkor kérd meg, hogy mutassa meg neked, hogy hogy csinálta. Egyébként meg semmi közöd hozzá, hogy mit csinál.
2013. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!