Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a bogár a panelban?

Mi lehet ez a bogár a panelban?

Figyelt kérdés

Próbáltam rákeresni valahogy, de eddig csődöt mondtam, és gondoltam hátha itt valaki tudja, mire gondolok. Nem tudom, hogy csótány-e igazából, de egyszer a fürdőszobában megláttam egyet, meg ma is, de a szobámban.

Ugyanakkora csápjai vannak, mint egy csótánynak, de a teste karcsúbb, amin csíkok vannak, melynek színe az okker és a szürke szín közé esik, de inkább szürkés. A teste is hasonló színű. Hat lába van. A mozgása kígyószerű (ha ennek van értelme), és gyors!

Viszonyításképpen a csáppal kapcsolatosan, itt egy kép:

[link]


Remélem nem csótány, vagy nem tudom, de ijesztőek és kiráz tőlük a hideg...


2013. jan. 27. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem: az egész fejrész fekete és kicsi, és közben rájöttem, hogy a színe hasonlít egy ruhamolyéra. Egy kép:

[link]


a legelső szürkés árnyalat - na olyan a színe ennek a bogárnak!


(bocsánat az egyszerű fogalmazásért)

2013. jan. 27. 17:30
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk ilyen ezüstös ősrovar szokott néha mászkállni
2013. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy másik nevén ezüstös pikkelyke
2013. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg lefényképezni. Én sokáig ezt az állatot nem tudtam beazonosítani, egy időben volt nálunk.

[link]

2013. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezüstös pikkelyke!!!! Köszönöm! Ez lesz az!
2013. jan. 27. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!