Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szekrényeitekben minden...

A szekrényeitekben minden vonalzó-pontosságú, vagy előfordul a rendetlenség?

Figyelt kérdés
Ha már volt témaként a szoba rendben tartása, tegyünk kitérőt a szekrények fele is. Nos a ruháitok mindig összefogva, szépen rendben vannak a szekrényben vagy néha bedobálva? Mi a helyzet a többi szekrényben tárolt cuccal? (kendők, esetleg dobozok, füzetek stb stb.) És a fiókok? (nekem ez utóbbiban mindig nagy a kupi :)
2009. szept. 16. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Évente 1X-2X rendet csinálok a szekrényekben, fiókokban. Minden glédában áll... egészen addig, míg ki nem veszünk valamit. Onnantól kezdve csak mondvacsinált rend van.
2009. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az akasztós szekrényemben rend van. A polcosban igyekszem vasalás után rendbe betenni a ruháim, de mikor keresek valamit borul minden. Néha már ott tartok, hogy inkább nem pakolok be a szekrénybe, hanem elől hagyom a ruháim és onnan öltözöm. Én a kis kosarakat dobozokat a fürdőben tartom, azok mindig rendben vannak. A lakásnak talán ez az egyetlen helysége, ahol mindig rend van, itt szépen, rendezetten vannak felakasztva a fülbevalóim, kipakolva a parfümjeim, kis kosarakba szétválogatva az ékszereim stb.
2009. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy kis odafigyeléssel rendet lehet tartani.Minden vasalás után mikor berakom a ruhákat, megigazítom az addig elmordult darabokat, így álltalában rend van, mert 2 naponta vasalok!
2009. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A férjem és a gyerekem szekrényében katonás a rend - bár a párocskámnak mindig mindenből a legalsó kell- , de a sajátom az már káoszgyanús. Talán ha más vasalna helyettem is...A sajátomra már nem marad energy...
2009. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

miért kellene a rendetlenséget csak a szekrényre korlátozni?


nálam kreatív-káosz uralkodik :)

2009. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az a baj, hogy a párom ruhái tökéletes sorban állnak, mert ugye neki nagyrészt pólói, pulóverei vannak, amit össze lehet normálisan hajtani. Valahogy az én trikóimat, csúszós anyagú ruháimat, topjaimat nem tudom olyan szépen glédába hajtani. Össze vannak azok hajtva, csak formájukból kifolyólag nem úgy néznek ki, mint a pamut pólók összehajtva. Így a gardróbban az én polcaim rendetlenebbnek tűnnek. Pedig a páromét is én hajtogatom. Ennek pedig általában az a vége, hogy annyira felidegesít,hogy két naponta újrahajtom a ruháimat!:)
2009. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kreatív káosz!!:-)


Nagyon jót mulattam rajta!!!!

2009. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy általában rendetlenség van, de néha előfordul a vonalzó-pontosság is.
2009. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!