Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne költözni?

Figyelt kérdés
Van egy budapesti szoba konyhás lakásom, 3-an lakunk ott, én, a párom, és a kislányunk. A páromnak van egy huga, aki a kislányunknál 4 hónappal idősebb csak. Ők egy másik faluban laknak, abban a faluban laknak a nagyszülei is a páromnak. Onnan a munkábajárást fizetné a munkahelyem, azzal nem lenne gond, viszont utálok messziről bejárni, de kibírnám, laktam már ott. Találtam egy kertes házat a faluban, alapterületre 1,5x akkora, mint a lakásom, viszont szoba konyhás ez is. (Legalább 2 szobás kerteset szerettem volna) Ezt a házat ismerős ember hirdeti, és olyan áron átadná, hogy hitelt sem kellene felvenni. A faluban van ovi, suli, a két gyerek meg lehetnének barátnők. Szerintetek vállaljuk a gyerekek miatt?

2013. márc. 20. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Budapesten a párodnak is könnyebb lenne munkát találni. Róla nem írtál, mi a helyzet vele, mit gondol erről.

De szerintem úgy kellene gondolkoznotok, hogy ha neked esetleg megszűnik a munkád, akkor Te is nehezebben találsz onnan vidékről munkát és a párod sem biztos hogy el tud helyezkedni.

2013. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A páromnak most 2,5 évíg van jövedelme (nem munka, de ha akár, tanulhat, ha akár, dolgozhat), utána meg akár nem is kellene dolgoznia, bár ha talál valami munkát akkor dolgozik majd. (Nekem van egy budapesti munkahelyem, de van 2 vállalkozásom, a munka csak ilyen kiegészítő pénz, amíg nem volt, megvoltunk csak a vállalkozásaimból is) Ha nem találna 2,5 év múlva sem ott a kornyéken, akkor ugyanúgy tud nekem segíteni, mint eddig. (elég laza dolog, megrendeléseket kell intézni, csomagolni, postázni, időpontokat egyeztetni)
2013. márc. 20. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!