Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen beépíthető mosogatógépet vegyek?

Melyiket ajánlanátok, a teljesen integráltat vagy az elől panelosat?

Típusban melyik a megbízható, gazdaságos és szépen is dolgozik?

Keress kérdéseket hasonló témában: mosogatógép

2013. márc. 29. 13:17  Privát üzenet  

A válaszok

Szinte mindegyik mosogató beépithető .

Tipust nem mernék ajánlani ,mert hiba bármelyiknél előfordulhat,akár a helytelen kezelés miatt is .

A legjobbra is könnyen rá lehet mondani nem szépen dolgozik,ha nincsenek az utasitások betartva .

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. márc. 29. 13:32 Privát üzenet
Nekünk a teljesen beépithetőnél az a gond,hogy az elején ugye ott van a bútorlap,az ajtón meg felül van a led ami villog ha vége a programnak,de igy nem látszik.Ha nem hallom a csipogást,nem tudom hogy vége van-e a mosogatásnak.(zanussi-amugy elágedett vagyok vele)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2013. márc. 29. 15:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mosogatógépet szeretnénk venni, nekem a beépíthető szimpatikusabb, van hátránya a szabadonállóval szemben?
Tervbe van hogy veszünk egy mosogatógépet, de nem tudom milyen a jó?! Beépithető, vagy szabadon álló? Melyik márkára esküsztök? Ha beépithető mellett döntünk, maga a beépitése...
Ha beépithető mosogatógépet veszek akkor annak hol lehet előre szabatni ami előre kell?
A teljesen integrálható (beépíthető) mosogatógépet hogy állítod le ment közben?
Használhatom a beépíthető mosogatógépet úgy, hogy nem építem be?
Beépíthető mosogatógépet kivel építessek be?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!