Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Régi házba lehet jó házibuli?

Régi házba lehet jó házibuli?

Figyelt kérdés

Vettünk egy régi, (60 éves) házat, amit már vagy 5 éve nem laktak, alul falak felázva, plafon leázva. A plafont visszatapasztottam, a falra körbe nádszövet megy. De csak a szobát pofoztam ki, az előtér elég ramatyul néz ki. Nem lesz ez rontó körülmény? Azt kipofozni még több lenne, mert sokkal rosszabb. Egész plafont újra kéne tapasztani, meg a falat levakarni, mert más színű, ezt nem lehetne lemeszelni. A szobát simán lemeszelem. Az meszelve is volt. Víz van, de nem merjük megnyitni, mert elég rossz a csövek állapota. De megoldjuk, egy régi mosogatót berakunk, alá megy egy hordó, vizet meg viszünk itthonról kannákba. Rakunk be egy sparhelt-et, azzal éppen fűteni is lehet, meg kaját főzni rajta.

Zenének átvinném a laptopot, a szomszédtól meg azt a vezeték nélküli netet, meg egy hangfal szettet.

Lehetne így jól szórakozni?


2013. ápr. 1. 22:05
 1/5 anonim válasza:

attól függ, milyen jellegű buli.

és hogy mennyit isztok! ha jó a hangulat, engem annyira nem zavarna.

2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem pont iszákos társaság :) Mármint lemegy pár feles, de nem a hányás a lényeg. Akinek az, azok egy más társaság, azoknak a drog meg minden megy. Nekünk csak sör, bor, pálinka. De mondom mértékkel. Hát zene lesz, meg bográcsozunk valamit, aztán ahogy a hangulat hozza. Csajok nem lesznek, csak kanbuli lesz :) így a szüzességét senkinek nem kell félteni :D Hát meg majd viszünk még valamit bele a buliba, hogy élvezetesebb legyen. Amúgy paraszt társaság. (nem bunkó, hanem a földművelő, állattenyésztő). Ha bejön, akkor lesz egy csajos buli is, de kizárólag sexmentes! És akkor tánc, meg ilyenek.
2013. ápr. 1. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Siman fasza, falusi embereket meg szerintem kulonosebben nem is zavarja. :P
2013. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, van egy rakás ember, akinek még háza sincs, mégis tök jól el tudnak bulizgatni. Neked van hozzá kecód is, mégis mi baj lehetne? :)
2013. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha "parasztok", akkor tuti menni fog a téma!
2013. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!