Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel lehet jól...

Milyen módszerrel lehet jól (pénzt) gyűjteni?

Figyelt kérdés
Gyakran elverik máshol. meg ilyesmi. Egy dologra szeretnék gyűjteni. Az akaraterő megvan, de mindig közbejön valami...

2013. ápr. 9. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Tedd egy boritékba vagy dobozva,amint megvan egy adott összeg. Rejtsd el a kezed ügyéből. És ne is gondolj rá. És amikor megint hozzátennél,előveszed, majd megint elfelejted.Ennyi.
2013. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elverik? Kik? Vagy csak elírás, és te vered el?

Nos, ha az akaraterő megvan, akkor tényleg az a hatásos módszer, hogy a célhoz kötött pénzt elkülöníted az egyéb kiadásokra fordítandó csókától.

Ennek persze feltétele z, hogy mindig csak annyit tegyél félre a bevételedből, hogy maradjon KÜLÖN tartalék a váratlan kiadásokra is. Így lassabban gyűlik ugyan, de tuti nem kell majd hozzányúlnod. "Lassan, de biztosan".

2013. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persely a megoldás!


A lényeg, hogy minden nap tegyél bele valamennyit,

de ne tudd kivenni belőle, csak, ha már megtelt és összetöröd!!

2013. ápr. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak már egyszer összetörtem az előzőt és várok az újra... Nagyon köszönöm mindenkinek. Valóban, rosszul fogalmaztam az elején, kedves 2. válasz írója, ezért bocsi!
2013. ápr. 10. 19:52
 5/5 Míra.4 válasza:

Szia!

Én úgy szoktam, ahogy azt a többiek is írták hogy a pénzt elrakom, de én szoktam minden hónapra kivenni pár ezer forintot és többet nem költhetek....így mindig hamar összejön..:)) remélem segíthettem.

2013. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!