Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A 7. kerület Dohány utca...

A 7. kerület Dohány utca milyen környéknek számít? Leginkább az a Erzsébet körúthoz és a Rózsák teréhez közel eső részre gondolok. Milyen arra felé a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Lakást szeretnék vásárolni, de a Rózsák teréről pl. nem sok jót hallottam. Az sem mindegy, hogy jutok el a lakásig, nem szeretném egy gettó környéken átverekedni magam.

2013. ápr. 12. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem annyira nem jó, az Erzsébet körúthoz közel van a Blaha is, ott ahol a troli megáll szerintem nem kifejezetten jó.
2013. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem, a legjobb ötlet ha te magad deríted ki, hogy milyen elsétálsz arra, esetleg többször több napszakban is. Esetleg a buszmegállóban, kérdezősködsz emberektől, hogy milyen környék.
2013. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zabmester ***** válasza:
100%
Hááát, én ott laktam, és imádtam, de tudom, hogy sokan nem annyira szeretik. Ha majd visszaköltözünk Pestre, én megint ott akarok lakni, arrafelé. De mondjuk az is igaz, hogy én sose voltam félős, pedig én rendszerint éjjel jártam haza, mert addig dolgoztam.
2013. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Meglep amit mondasz, a rózsák teréhez közel lakom tíz éve, soha semmi gond nem volt még, sőt a rózsák tere szerintem kifejezetten frekventált hely.
2013. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 7. kerület is kb olyan mint a 8. kerület, de annyira nem vészes. A rózsák tere környékén én is laktam albérletbe még úgy 3 éve kb 10 hónapig, de nem volt gond, viszont a kisebb utcákban, már voltak bizonyos kisebbségi csoportosulások akik szerettek kötözködni. De ott az Erzsébet körúton és a rózsák tere környékén azért nem volt gond igazából. A blaha elég közel van ott azért nem árt odafigyelni.
2013. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

"nem szeretném egy gettó környéken"


Kíváncsi lennék, hogy ezt a magasfokú műveletlenségedből kifolyólag mondod, vagy rasszizmusból???


A budapesti gettó (azaz zsidónegyed, mert a szó azt jelenti!!!) itt [link] található, és elég jó környék (ahogyan pl a 8-ker 2 körút közötti része is).


A Rózsák tere viszont körúton kívül van, ráadásul a keleti közelében nem a gettóban, és ez eléggé probléma. A gettóban ajánlanám, hogy vegyél lakást, ott ahol te akarsz nem.

2013. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
chicago ilinois .....érted romák bunőzés
2013. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 12. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!