Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ebből?

Lehet valami bajom ebből?

Figyelt kérdés
Ha van egy gazdasági terület telkem külterületen, azon van villany (számla, postás kijön, van hrsz-en, és utca házszámom is), a telken van emésztő, fúrt kút, és egy ház, amit mi építettünk, de papíron nem szerepel sehol sem. Ha ott lakom származhat valami bajom?

2013. ápr. 13. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből kifolyólag semmi !!! 6-évig laktam úgy a házam,hogy nem volt rajta lakhatási engedély. A kutyát nem érdekli. Csak azért kértem rá mert féltem,hogyha katasztrófa éri nehogy ne fizessen a biztosító.
2013. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ott laksz,és ennyi.Van bejelentett lakhelyed,de ott laksz

ahol éppen jó neked .Időnként meg haza látogatsz .

2013. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez a külterületi telek a bejelentett lakhelyem, de mostanában eu pénzből elkezdték a területet rendezni, csináltak beton utat, közvilágítást, csatornát, vízvezetéket (nem volt kötelező rácsatlakozni szerencsére) mi lesz, ha felmérik a házakat? szerintem az én házam semmilyen szabványnak nem felel meg, viszont teljesen önellátó tud lenni, az egészet én terveztem, nem szeretném lebontani.
2013. ápr. 14. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fog azzal senki foglalkozni,légy nyugodt!!!

Olyanra még nem volt példa hogy egy épületet lebontsanak a te beleegyezésed nélkül ! Siófok környékén a 4-sávos út ,leszűkült és évekig kerülte az ott álló tanya /épületet / mert nem tudtak anyagilag megegyezni. Egyébként ,ha akarsz rá költeni,akkor van rá mód,hogy legálissá tedd. Kell keresni egy tervezőt ,aki vállal ilyen dolgot,hogy csinál a meglévő épületről 1 rajzot ,az engedélyezteti stb. És lesz egy fennmaradási engedélyed. Szóval teljesen hivatalos lesz.100-max 150.000-ft böl biztos kijön. /lehet még ennyi sem /

2013. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!