Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek betörés esetén...

Szerintetek betörés esetén hol van az a hely a lakásban, ahol a betörő biztosan nem keresne értékeket, még ha több ideje is lenne keresgélni?

Figyelt kérdés
Magyarul hova lenne érdemes eldugni pénzt egy lakásban, ahol tutira nem keresné a betörő?

2013. ápr. 13. 20:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
88%
Száraz kutyatápba dugnám,vagy tusfürdős dobozba.
2013. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
91%
Páran alatt, ha alszol, bugyidban, melltartódban, alsógatyádban, zsebedben, kéményben, kertben a föld alatt, mélyhűtőben!!, kályhában, kemencében, fotel alatt, szekrény alatt, szemetesben, wc mögött, hajszárítóban, stűbe barekava!!, sütőbe berakva, én ilyen helyekre szoktam.
2013. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk a konyhába lett csinálva egy kicsi "szekrényke" az egyik csempe mögött.Ott vannak az aranyak,pénzek és pár lényeges papír..rajtunk kívűl csak az találja meg aki végig kopogtatja az összes csempét :))) Apukám csinálta nekünk a felújításkor így idegen nem is tud róla.

Egyébként főleg a szekrénybe szoktak turkálni szóval oda semmit ne rakj! Ha még jobban be akarod biztosítani a dolgot akkor több részletbe dugdosd el a pénzeket (csak jegyezd meg hova pakolgattad őket)

2013. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

mélyhűtőben, lisztben keresik.


kályhába: igaz eset, a néni elfelejtette, és tél elején eltüzelte a pénzét :(


Szerintem nincs biztos hely, ahol nem keresnék.

2013. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekszobába nem szoktak annyira bemenni
2013. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

Köszönöm a tippeket, nagyon aranyosak vagytok! :-)

Hálából egy kis ajándékkal lepnélek meg titeket.

Hogy biztosan megkapjátok, megadnátok a lakcímeteket?

2013. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Na n3ekem nincs ilyen gondom,akinek meg van,az meg csak

aggódjon,törje a fejét.De bíztos hely az nincs .

2013. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Ajtón kívül olyan helyre, ahol majdnem szem előtt van, hiszen mindenki eldugja odabent, kint a bejárati ajtó körül a kutya sem fogja keresni!

Persze, volt, hogy én is raktam különböző helyekre: könyvbe, könyv mögé, kilós lisztbe, a végén valóban majdnem az lett, hogy amikor kellett, szinte nem tudtam, hol is keressem. :)))


Címet nem küldök senkinek, nálam jelenleg nincs mit keresni. :))))

2013. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Felmérések alapján pl. spájzban cipősdobozban levő bakancsba kell elrejteni.
2013. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ejha voltak jók! Tetszett! :) A kályha tényleg cikis :) és a szemetes is mert kidobódhat. A fotel alatt se túl jó elég ha felborítja és meglátja. A kajákba tenni az jónak tűnik mert nem bontogathat ki minden kaját :) Tusfürdős doboz? :) Szuper. A hajszárítóban van fűtőszél így abba se tenném mert kigyulladhat az egész.


"mélyhűtőben, lisztben keresik. "


Igen mert emberkék hallanak ilyet hogy lisztbe tenni és aztán ez elterjed és a többi kajáscuccba meg nem teszik. :D Ha sok a kaja nem tudja feltúrni ha nincs ideje rá.


Amúgy minden tnem tudnak aért felforgatni és jó a mélyhűtő de be kell zacskózni a hús közé hogy ha látja magát a husit akkor se lássa a pénzt. Ha az emberek leleményesek lennének akkor gyakorlatilag bárhol lehetne és sok érték megúszná. Így a lisztből nem lesz kutyakaja és tusfürdő, hanem marad a liszt és meg is találják.


A több kis részletben eldugdosni is nagyon jó. Ha mind nehéz hely max megtalál egyet.

2013. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!