Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek betörés esetén...

Szerintetek betörés esetén hol van az a hely a lakásban, ahol a betörő biztosan nem keresne értékeket, még ha több ideje is lenne keresgélni?

Figyelt kérdés
Magyarul hova lenne érdemes eldugni pénzt egy lakásban, ahol tutira nem keresné a betörő?

2013. ápr. 13. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

rokonomhoz betörtek, és a teljes kamra tartalmát középre dobálták a kőre

Nem idő feltúrni a kajákat!

2013. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

jó kérdés :) sztem a legbiztonságosabb helyen egy bank páncéltermében, egy széfben van. igaz, ez bérleti díjas, de garantált, h nem viszik el.


vannak falba, ill. bútorba szerelhető széfek is, amiben otthon tudod tárolni a pénzt, ékszert. ha félteném ezeket, és fenyegetne a betörés veszélye, akkor vennék valami ilyesmit.


inkább egy ilyen egyszeri kiadás, mintsem dugdossam a lóvét meg a fuxot jobbra-balra, aztán a végén már én sem tudom hol van :)

így nyugodtan aludnék, utazhatnék. persze egy jó lakásbiztosítást is érdemes emellé kötni, hiszen ha minden kötél szakad, akkor az térít betörés esetére.


nem szeretem az ilyen tutinak mondott ötleteket, talán épp egy betörő osztogatja :P

2013. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
No meg olvassa!
2013. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért voltam kiváncsi, hogy már mire gondol, mert egy zártechnológiai oldalon olvastam, hogy a hűtőszekrényben általában pont keresik, meg a bútorok szövetében.

2013. ápr. 15. 07:50
 15/15 A kérdező kommentje:
már=más bocsi
2013. ápr. 15. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!