Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki tudna segíteni a lépcsőházi...

Ki tudna segíteni a lépcsőházi viszályokban? Nem én voltam aki a bajt csinálta mégis engem tartanak VÉTKESNEK. Van ilyen, hogy nem lehet igazságot tenni? A többi lenn

Figyelt kérdés
7 éve költöztünk egy másik tömbbe, le a földszintre. Egy félre értés áldozata lettem. Egy levelet kaptam a szomszédtól,mert oda akart hozni 1 fiatal nő,hogy legyen,aki alattuk fütené a lakást, ne legyen üres.Én erről semmit nem tudtam,ded mivel a szemben szomszédunk irta,akiről nem tételezik fel,hogy tudja kezelni a számitógépet, igy rám hárították. AZÓTA Rettegés az életem, csak ugy közlekedek,hogy zsebemben a telefon+gázspré,mert egyik alkalommal kiugrottak elég az fsz-i ablakból,hogy bántalmazzanak.

#lépcsőházi-perpatvar
2013. ápr. 17. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mi van?
2013. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 aspikami ***** válasza:
100%
Akkor nem csak én nem értem. :D Ez megnyugtató. Már azt hittem én vagyok a hülye xD
2013. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben,ha lehet a hozzászólónak üzenem!!!
2013. ápr. 17. 11:17
 4/14 aspikami ***** válasza:
Írd már le bővebben, fejtsd ki, mert ez így nagyon de nagyon homályos :D
2013. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 aspikami ***** válasza:
Mi van ezzel a szomszéddal meg nővel aki alátok költözik? Mert nem tudtam kibogozni sehogy sem.
2013. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bocsi,de valószinű,hogy annyi felzaklatott ismét a dolog,hogy azért irtam lehet hiányosan.

A földszinten lakunk, a 3. emeleten lakik egy nő és ő akart odahozni egy igen rossz hirű családot,mert a második em. már 20 éve üres,de kitalálták,hogy ki kellene bérelni, persze annak a tulajdonosa nem adta ki, de nem is lakja. Na már most a velem szemben lévő szintén fsz-i. szomszéd irt mindenkinek egy e-mailt,hogy ne járuljanak hozzá, hogy oda jöjjenek,mert mindennapos a cirkusz,ahol azok laktak.Sajnos a 3.emeleti nő nem akarja elhinni,hogy a levél nem tőlem származik,PEDIG RAJTA A FELADÓ NEVE, de mivel nem nézi ki senki belőle,hogy ő képes szg-et kezelni, igy mindenáron RÁM FOGTÁK,hogy ÉN irtam a levelet. De az egészről semmit nem tudtam, én nem vagyok hibás, de ragaszkodik hozzá a 3. emeleti nő,hogy én voltam, miattam nem jöhettek oda lakni, miattam nem fütenek alattuk. Tehát ez a lényege az egésznek. De már teljesen ki vagyok borulva, nem tudom ki tudna segíteni,hogy az igazság kiderüljön. Elnézést,ha nem voltem elég világos a fenti kérdésben,de helyesbitem itt!!!

2013. ápr. 17. 11:28
 7/14 anonim ***** válasza:
- a földszinti szomszéd tagadja, hogy ő írta? (mert számomra a legegyszerűbb, hogy neki kell feltenni a kérdést)
2013. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Még mindig nem világos, ha a levélen van feladó, akkor miért te irtad volna?


Elöször is a közgyülésen felszólitanám a szomszedot, hogy foglaljon állást a ker´desben, hogy miért irta ezt a levelet.


Másodszor megkérdezném a hözöngö 3. emeleti szomszédot, hogy mire alapozza, hogy TE irtad a levelet? Mellesleg megemlitheted neki, hogy ha ilyeneket terjeszt rólad, feljelented rágalmazásért.


Harmadszor, ha a lakóközösség az, aki nem akarja odaengedni azt a családot, akkor miért te lennél ebben a hibás?


Negyedszer, ha a tulajdonos nem akarja kiadni, akkor eleve szóva sem jöhet, hogy bárki is oda beköltözzön

2013. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam szépen megkérdezni és megkérni,hogy hallgasson meg és hívjuk ki azt,aki irta a levelet, de erre az volt a válasz,hogy egy olyan hülye ember nem tud irni. Nem áll szóba, csak átkozódik és képes az embernek nekimenni,ha megszólitják! Ezért kérdeztem,hogy mi tévő legyek?
2013. ápr. 17. 11:52
 10/14 anonim ***** válasza:

"csak átkozódik és képes az embernek nekimenni"


Az átkozódással nem foglalkozz, attól nem lesz semmi bajod, csak magát járatja le vele.


Ha meg neked megy, akkor feljelented, elötte meg gázsprével lefújod.

2013. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!