Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki tudna segíteni a lépcsőházi...

Ki tudna segíteni a lépcsőházi viszályokban? Nem én voltam aki a bajt csinálta mégis engem tartanak VÉTKESNEK. Van ilyen, hogy nem lehet igazságot tenni? A többi lenn

Figyelt kérdés
7 éve költöztünk egy másik tömbbe, le a földszintre. Egy félre értés áldozata lettem. Egy levelet kaptam a szomszédtól,mert oda akart hozni 1 fiatal nő,hogy legyen,aki alattuk fütené a lakást, ne legyen üres.Én erről semmit nem tudtam,ded mivel a szemben szomszédunk irta,akiről nem tételezik fel,hogy tudja kezelni a számitógépet, igy rám hárították. AZÓTA Rettegés az életem, csak ugy közlekedek,hogy zsebemben a telefon+gázspré,mert egyik alkalommal kiugrottak elég az fsz-i ablakból,hogy bántalmazzanak.

#lépcsőházi-perpatvar
2013. ápr. 17. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy önbíráskodás: Amég bíróság el nem ítél, ártatlan vagy. Hogy szerinte ki képes szg.-et kezelni, az a magánügye. Nem vagy bűnös, mert tudsz szg.-et kezelni. Rágalmazás; feljelentés.


Aztán ha bűnös is vagy, akkor sem ő fogja végrehajtani. Testi sértés, fenyegetés, vagy ami volt az alapján megint csak feljelentés.


És amúgy ne hidd már el, hogy nem érti amit mondasz! Nagyon jól tudja ő, hogy nem te voltál, csak ürügy kell hogy balhézhasson. Magát állítja be áldozatnak, hogy neked kelljen védekezni. Ennyi.


És amúgy egy emailért verekedni?! Ez eddig a legjobb! :D Általában hangoskodás, szemetelés, stb. az indok. De Email? És ha te írtad volna, akkor mi lenne? Mindenki saját maga eldöntheti hogy egyetért vele vagy nem. Szólásszabadság van.


Azt ajánlom jelentsd fel, amiért csak tudod. A rágalmazás az alap, a többiről kérdezz ügyvédet! Ezekután persze megpróbál majd megfenyegetni, hogy ne merjed te a rendőrséget, de persze már eddig se volt barátságos. Szerintem több mersze ezután se lesz bántani. Viszont ha a feljelentés után bármi történik veled, első számú gyanúsított, indíték ui. adott, úgyhogy ha odájig fajulna a dolog, hamarabb bezárják.

2013. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vihar a biliben!
2013. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 horex ***** válasza:

Bizony nem vihar a biliben!

Rossz szomszéd megkeseritheti az egész életét az embernek

Piti ügyekböl súlyos testisértés, akár gyilkosság is előrdult már.


Tennék egy feljelentést a rendőrségen, még ha az kevésbé is foglalkozik ezzel.

2013. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, annak aki megértett és komolyan vette a kérdésemet és a jó tanácsokat. Sajnos nagyon igaz,hogy a mai világban egy rossz szomszéd, mindent megtesz azért,hogy megkeseritse a másik életét, különösen akkor,ha látja, hogy visszafogott, rendes családról van szó, aki nem áll le vele cigánykodni. Én nem teszem, de épp ezért kértem segítő ötleteket,hogy mit lehet ilyenkor tenni, hová lehet fordulni. Már arra jutottunk, hogy megpróbáljuk elcserélni a lakásunkat.Mielőtt bármilyen kárt is tenne bennünk! Köszönöm a hozzászólásokat, mindenesetre jól esett,hogy van még olyan ember,aki nem csak jó bulinak tartja!!!!
2013. ápr. 18. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!