Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem tisztelik más...

Miért nem tisztelik más tulajdonát az albérlők?

Figyelt kérdés
Szerintetek is ez magyar "specialitás"? Ha nekem nincs, akkor másnak se legyen!? Vagy csak én vigyáznák más értékeire és a pofámról leégne a bőr, ha tönkretenném azt, ami nálam csak kölcsönben van?

2013. ápr. 20. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez az általánosítás is egy magyar "specialitás".
2013. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, igazad van, TISZTELET A KIVÉTELNEK! De az én ismeretségi körömben többen adtak már ki lakást/házat és kivétel nélkül mindegyik ilyen hozzáállásra panaszkodott.
2013. ápr. 20. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos nincs olyan pontja a szerződésnek, hogy megfizetik az okozott kárt...biztos nem lenne ilyen mentalitás
2013. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tönkretesz valamit, nincs oka égésre, javíttassa meg. Egyébként az igénytelen lakás igénytelen feltételekkel bérbe adva garancia az igénytelen bérlőre, úgyhogy érdemes jó lakást korrekt feltételekkel kínálni, és akkor korrekt bérlőket kapsz.
2013. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igényesen kialakított kertes ház, rokonnak kiadva! Szerződés persze van, amiben sokmindenre kitértünk, de ugye a rokoni kapcsolat miatt nem ugrál az ember mindenféle apróság miatt, ami miatt másnak már szólnék. Na mindegy, csak mérgemben és tanácstalanságomban írtam ki a kérdést. :-(
2013. ápr. 21. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A rokonság miatt tönkretehetik a cuccodat?
2013. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!