Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet betörő? Ajtócsengő...

Lehet betörő? Ajtócsengő jelölése társasházban!?

Figyelt kérdés

A napokban olvastam az ajtócsengők melletti jelölésekről. Ma meséltem édesanyámnak, és megnéztem a mi csengőnket is. Meg volt jelölve, ahogy az emeletünkön még egy.

A hideg futkos a hátamon, főleg, hogy utánaolvastam és rengeteg rémtörténetet találtam.


Mit tegyek?



#biztonság #betörő #betörés #ajtócsengő jelölése
2013. ápr. 21. 23:03
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Egy hasonló kérdést én is kiírtam ma ide! Nálunk a rendőrség figyelmeztetett erre! Valós dolog a jelölés,a mienk is meg volt jelölve! A rendőrség csak annyit mond,h feltehetően cigányok az elkövetők.Innen gondolom a primitív jelölést. Akinek van esze,nem így tesz,de tőlük nem várok semmit sem:/ Szóval be lehet jelenteni a rendőrségen,s amit a legjobb tenni,hogy kiplakátoljátok a házban,h tudassátok, mindenki résen van.A rokonom 2 éve járt így! Nem törődött a jelöléssel,sőtmitöbb észre sem vette,betörtek hozzá,a rendőrség látta meg a toll jelölést.
2013. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!