Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dohányfüst szagot hogyan...

Dohányfüst szagot hogyan lehet "eltüntetni" a lakásból?

Figyelt kérdés
Tegnap este összejövetel volt nálunk, 1-2 barátnak meg lett engedve hogy rágyújtsanak bent, mert a lépcsőházba már tilos. Azt gondoltam az egész napos szellőztetés megoldja a szagokat... Viszont én még mindig érzem az egész lakásban.

2013. ápr. 24. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szekrény tetejére kis tálkában szivacs+ecetes víz!
2013. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok kipróbálom, bár erről még sosem hallottam! :) Beszívja magába a szagokat talán?
2013. ápr. 24. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az ecetes víz nem vált be, a szellőztetés viszont igen. De kell egy pár nap, mire már te sem érzed.


Egyébként ilyenkor úgy célszerű megoldani, ha lehet, hogy ha van egy külön szobátok, csak ott dohányozzanak, az ajtót csukjátok be, és ott folyamatosan legyen sarkig tárva az összes ablak. Így mire beleivódna bármibe a füst, már ki is szállt, és a lakás többi részébe nem vagy alig megy át a szag.

2013. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!