Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dohányfüst szagot eltüntetni?...

Dohányfüst szagot eltüntetni? Van valamilyen hasznos praktikátok cigaretta szag eltüntetésére?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt ülőgarnitúrát, de sajnos csak itthon derült ki, hogy az előző tulaj erős dohányos volt. Én sosem szívtam, így nagyon zavar a szaga. Próbáltam áttörölgetni a szövetet, majd egy ecetes öblítős keveréket is használtam, de semmi. Segítsetek!!!

Köszönöm


2012. jan. 29. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld sűrűn áttörölni, kárpittisztítóval átdörzsölni és sokat szellőztetni,és esetleg valami illatosítóval rendszeresen befújni,de őszintén szólva, én túl sok reményt nem fűznék hozzá.
2012. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
57%
bukó
2012. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szódabikarbónával szórd be, puha kefével 8ruhakefe) keféld bele, hagy állni egy kicsit, majd porszívózd ki. Ha nagyon cigiszagú, ismételd meg többször. Utána ecetbe mártott szivaccsal (ne tegyél hozzá se öblítőt, se vizet) törölgesd át, hagyd megszáradni, majd ismételd ezt is egy párszor.

A szagokat is kiveszi és a színe is szép lesz.

2012. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Takarítógéppel takarítsd ki, az mélyebben hat. Aztán szórd be szódabikarbónával, az állítólag szagtalanít, 1-2 nap után porszívózd ki. Ismételd párszor. Ki lehet szedni a szagát, de hosszú időbe telik, nyilván nem két kap alatt itta be.
2012. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pucold át takarítógéppel tárd ki az ablakot csukd be a szobaajtót 1 órára 2 őre picit kihül a szoba de szerintem használni fog
2012. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!