Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudok olyan függönyt...

Hol tudok olyan függönyt szerezni, amit bejárati ajtóhoz tesznek fel a hideg ellen? Más megoldás?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy kicsike a lakás, és ha nyitogatjuk télen a bejárati ajtót kihúzzuk vele a meleg nagy részét. Régen láttam olyan megoldást, hogy vastag függönyt tettek fel rendesen a plafonra karnisra, és ahogy beléptünk a bejárati ajtón, a függöny ott volt, és védett a hirtelen hidegtől. Létezik ilyen valahol? Vagy van valami neve? Esetleg más megoldást tudtok a függöny helyett erre a problémámra?
2009. szept. 26. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
pedig kézenfekvő a válasz: veszel valami nagyon vastag anyagot a röltexben, és megvarratod méretre. feltesze, és kész. mi ebben olyan bonyolult???
2009. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi házból adódóan kifelé szerelnék fel termo függőnyt,(más-nevén PVC függönyt).Egy nagy fekvő C betű formájában a ház falához lenne fogatva és erről lógna ezek az átlátszó csíkokból álló műanyag függöny.Ilyesmire gondoltam :

[link]

2009. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen az ajtóhoz ne tegyél semmilyen függönyt,mert az ajtó mindig bele fog akadni.Nekem,amíg a panelban laktam,beljebb volt egy vastag bútorszövetből függöny.Sokat felvett a hidegből.
2009. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak, igen én is így gondoltam, nem közvetlen az ajtóra. Milyen anyagot használtál, és hol vetted? És rendes karnisra tetted fel? Ezek szerint tényleg véd a hidegtől. Köszi mindenkinek a válaszokat.
2009. szept. 28. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!