Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakás árából kb hány %-ot...

Lakás árából kb hány %-ot lehet/illik lealkudni (panel, azonnal tudnánk fizetni)?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, mennyire sürgős az eladónak, és hogy irányáron hirdeti-e a lakást, vagy az általa még lehetségesnek ítélt minimumért, hogy gyorsabban elvigyék. Vettünk (nem mostanában!) 16,5 mió-ért hirdetett családi házat 12-ért, de vettem 8,1-ért hirdetett lakást 8-ért, pedig küzdöttem keményen.

Próbálkozni mindenképpen érdemes, aztán ha nem adják annyiért, ígérjetek többet. És érdemes több vasat is tartani a tűzben.

2013. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!

és mi a jobb azt az összeget ajánlani amennyiért elvinném, vagy az alá?

pl 6.5-ért hírdeti és vinném 6ért. akkor 6-ot vagy 5.7-et mondjak szerinted elsőkörben?

2013. ápr. 26. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
én 6ért tudok neked ajánlani egy szuper lakást!
2013. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

lehet pofátlanul is indítani, aztán útközben kialakul a végső ár.

mondjuk te mondasz 5.5öt, ők azt mondják 6, te meg mondod, h 5.8ért viszed. ha nagyon hisztisek, akkor megveszed 6ért, de próbálj kicigánykodni valami berendezési tárgyat cserébe. pl mosógépet, hűtőt hagyják ott :)


mi anno így vettünk meg egy 11.5es lakást 10ért. és még egy halom házt. gépet is otthagyott a csaj. ha kell az eladónak a pénz, és van kp-d, akkor nem fognak sokat balettozni.

2013. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!