Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vélemények erről a varrógépről?

Vélemények erről a varrógépről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 28. 16:20
 1/2 anonim válasza:
ne vegyél! tudom hogy olcsó , de én december óta szenvedek ezzel! december elején lett vásárolva, februárban már szervízben volt. visszakaptam egy hónap múlva, még mindig nem működik. megint szervíz! de most 2 hónapig, aztán még fel se hívtak, állandóan én telefonálgatok!!! és közölték velem két hete, hogy nem tudták megjavítani, ezért kapok egy újat. de én mondtam hogy nem kell ez a masina mégegyszer. azért vettem mert szükségem van rá! felháborító! még kezdő varrógépnek se jó! május van és még mindig nem tettünk pontot a végére! nézz egy toyotát! vagy ha teheted egy elnát!! jobban jársz ha kiadsz rá többet, mégha kezdő is vagy! Mivel nem működő varrógéppel nem lehet megtanulni varrni!! :)
2013. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Műanyagalkatrészes gépet nem szabad venni, csak olyat, ami belülről 100% fém.
2013. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!