Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel Lakásba milyen hűtést...

Balazs00xx kérdése:

Panel Lakásba milyen hűtést ajánlanátok nyáron?

Figyelt kérdés

a szobámban 32-38 fok között mozog a hőmérséklet mindig !

hogyan ,mivel tudnám lehűteni?

a sima szobai ventilátor semmit sem és kb , mivel a meleg levegőt forgatja : \ klímát nem szeretnék mert nagyon drága , egyéb ötletek?



2013. máj. 1. 16:40
 1/5 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. 4. emelet tetőtéri lakás. Csak a klíma segíthet!
2013. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a ventilátor csökkenti a hőérzetet, mivel legyez :) olcsó megoldásként ez az egy jöhet szóba.
2013. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon brutális értékek, részvétem! Biztos ismered az alap szellőztetési dolgokat, ezeket mindig tartsd be: nap közben sosem legyen nyitva az ablak és legyen lesötétítve. Mikor elment a nap és hűvösebb tud bejönni, mint a szobában van, akkor rögtön nyiss ablakot, mikor délelőtt már melegebb jön be, azonnal csukd be. Nyilván ezzel nem lehet csodát tenni, ezen túl csak a klíma segít!
2013. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit segít még a hidegvizes felmosás, illetve a ventilátor elé tett lefagyasztott vizespalack.

Árnyékolás: Redőnyt kellene felszerelni, vagy az is segít, ha valamilyen nádszövettel takarod le kívülről az ablakokat.

Csodákat ne várj, de kicsit segít.

2013. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, Kipróbáltam egy Oszlop ventilátort , nagyon gyenge ,rossz, sima szobai ventilátorom van azzal húzom ki ezt a nyarat is :\

Köszi szépen még1x

2013. máj. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!