Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest melyik részén érdemes...

Budapest melyik részén érdemes panellakást vásárolni?

Figyelt kérdés

Munkahelyváltás miatt fel kell költöznöm Bp-re, és arra gondoltam, eladom a vidéki házamat, nem költök albérletre. Panellakásra gondoltam, mert az jönne ki reálisan, hitel nélkül.

Melyik részen érdemes lakást venni? Melyek a legnyugisabb lakótelepek?


2013. máj. 7. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a fővároson belül mindegy hogy hol akkor a szőlő utcát javaslom. Ott van egy hosszú lakótelep, és az elég nyugodt egy környék, közel az Árpád híd, viszonylag jó környék az is, azon a környéken még nincs az a gettó filing sem. Volt idő amikor én is ott laktam, egy rokonom lakását használtam ott, és bejött a környék, minden közel volt ha haza akartam menni akkor egyszerű dolgom volt mert csak fel kellett mennem a 10 es főútra ami mellette van és csont egyenesen kellett vezetnem kb 1 órát, nekem ennyiből is tetszett a dolog. Meg az én munkahelyem elég közel volt hozzá, mert átsétáltam az Árpád hídig a metróig vagy busszal mentem ha rossz idő volt, utána felszálltam a metróra és a Nyugatinál leszálltam és már ott is voltam. Persze mehettem volna a Nyugati mellé is lakni de z nekem már zajosabb volt a vonatok meg egyebek miatt, és mivel én a pályaudvaron dolgoztam, pontosabban a vonatokat takarítottam így marhára nem volt kedvem a munkahelyem mellett lakni mert pihenő napjaimon látni sem akartam a környéket.
2013. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

20 éve lakom Pesten, és ennyi idő alatt több lakótelepen laktam albérletben, aztán 5 éve saját lakásban, amelyet Gazdagréten vettem, és nem bántam meg, nagyon jó itt lakni. Ez a paneltelepek "Rózsadombja" :-), igaz a négyzetméterárak is itt a legmagasabbak. Nyugis környék, viszonylag csendes, sok zöldterület, közelben a budai hegyek. A közlekedést szokták szidni néhányan, de szerintem az sem vészes, 139-es busszal a Moszkva térre, 153-assal a körtérre viszonylag hamar el lehet jutni.

Korábban laktam Újpalotán, a Füredi utcában, Kelenföldön és egy rövid ideig a Szigony utcában is, de össze sem lehet hasonlítani a mostanival.

Úgyhogy én Gazdagrétet ajánlanám.

2013. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
III.ker. Pók utcai ltp. is nagyon nyugodt, kulturált.
2013. okt. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!