Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dunakeszin vagy Gödön milyen...

Dunakeszin vagy Gödön milyen (lehet) lakni?

Figyelt kérdés
Értem főként 'biztonsági' szempontból, másodsorban mindenféle más alapján.
2013. máj. 8. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Vácot jobban szeretem. Bár Dunakeszi elég szépen fejlődik... a lakóparkok viszont már nagyon zsúfoltak szerintem. Sehol egy zöld terület,játszótér,park. Csak az újépítésű házak egymás mellett.

Gödöt nem annyira ismerem,de valamiért nekem nem szimpi hely.

Nekünk Vác a tökéletes hely :)

2013. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De Vácot elég veszélyesnek hallottam, ráadásul kisebbek is vannak bőven akik a vasútállomást és környékét estére megszállják. Vagy ez nincs így?
2013. máj. 14. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
A Földváry térre nem szabad költözni,oda sosem mennék. De a dunaparti rész,illetve Deákvár gyönyörű! ŰLegalábbis szerintem. :) És jó a környék,mi deákváriak vagyunk.
2013. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Jó itt lakni, keszin. Biztonsági szempontból abszolút Dunakeszi. Egy két éve még a legbiztonságosabb Pest megyei település volt, nem tudom tartja-e még a helyet, de kisebbekkel még nem volt gondom(néha látni egy-kettőt).
2013. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több ismerősöm lakott kint Dunakeszin a lakóparkokban, és mind utálta. Akinek nem volt autója, rettentő nehezen jutott be a busszal egyáltalán a vasútállomásig, és a szomszédokról szóló sztorik is durvák voltak (kigyúrt pénzes csávó beverte az öreg néni fejét kővel, mert az rászólt a csajára, hogy ne sz×rassa a zsebkutyát a gyepre) :(
2013. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lakóparkban egyik városban sem jó lakni. Január óta vannak ingyenes helyi buszjáratok, a lakóparkokat nagyjából lefedik. Nehogy már egy ilyen kigyúrt csávós (valószínűleg kamu) sztori alapján ítéljünk meg egy egész várost. Szerintem ha egy kigyúrt csávó kővel fejbe ver egy öreg nénit az ottmarad. Mégse hallottam ilyen halálesetről...

De persze, itt minden szar...

2013. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Előző vagyok, még annyit, hogy 20 éve élek Dunakeszin.
2013. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!