Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti is fűtetek még júniusban?

Ti is fűtetek még júniusban?

Figyelt kérdés
Egy kicsit durva nem?? :D
2013. jún. 5. 17:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekünk van a konyhában egy kályhánk, arra az esetre, ha áramszünet van és nem megy a cirkó (volt már ilyen, nem is egyszer). Ebben reggel egy kicsit begyújtok. Kb. 9 órától már nincs rá szükség, csak reggel egy rövid ideig.
2013. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Társas ház,így nem de sütő be van kapcsolva egész nap
2013. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Nem, ilyen luxust nem engedünk meg. Egy pulóverrel meg lehet oldani mindent.
2013. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

este a kályhába begyújtottunk napokig, ma már úgy néz ki nem lesz rá szükség. Azért durva hogy júniusba csukott ablaknál kell aludni, április végén meg volt olyan hogy nyitott ablak, bent az ágyban meg simán csak boxerben voltam, majdnem megdöglöttem a melegtől. Pedig nem vagyok fázós, a meleget jobban utálom.

Stabil 28 télen nyáron tökéletesen megfelelne.

2013. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem csakhogy luxus, egyszerű ostobaság. Én is ismerek sokakat, akik állandóan a 25 fokban ülnek, és ha egy fokkal lejjeb megy, már fagynak meg. Mindeközben egy szál alsóban flangálnak otthon. Nem tudom, én télen is ha elkezdek fázni, először magamra kapok egy réteg ruhát, és ha már odáig jutok, hogy a kabátot kéne felvenni, akkor kapcsolom be a fűtést.
2013. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nálunk fűtés nélkül 18 fok lenne. Az azért kevéske.. 19,5-re tekertem a kazánt.
2013. jún. 5. 18:47
 17/22 anonim ***** válasza:
30%
Fűt a fene. Nyitva az összes ablak, örülök, hogy ilyen kellemes idő van. Aki komolyan annyira fázik, hogy be kell fűtenie, az szerintem sürgősen vizsgáltassa ki a keringését.
2013. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kint 18 fok van, bent 21. Ablak, erkély nyitva, most csuktam be, rövidgatyában pont jó idő van.
2013. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A lakásomba nem sokáig süt a nap, ebben az időjárásban napok óta 17-18 fok volt a lakásban napközben. Napok óta a téli, vastag pulcsik, kardik, dupla-zokni és hasonló.


Kb. egy órával ezelőtt belőttem a konvektort, ha felmegy 18-19 fokra a szobában, az bőven elég.

Az az 1-2 fok, amit így nyerek, nem fog nekem annyiba kerülni, mint egy megfázáshoz, vese-gyulladáshoz, hasonló betegség gyógyításához a gyógyszer!

2013. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19-fok van ,+ 1 felső és ennyi.
2013. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!