Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is szégyenli a lakását a...

Más is szégyenli a lakását a kamasz gyerekei barátai előtt? Meg van mindenünk, de szerényen élünk, ez látszik is rajtunk. Soha nem hívnak barátot hozzánk, pedig ők sokat "vendégeskednek". Sajnálom őket.

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes..inkább a gyerekek szokták szégyellni magukat, nem a szülők.

Hogy érted azt, hogy meglátszik rajtatok, hogy szerényen éltek?

2009. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld a lakásotokat senki előtt,ha nincs rendetlenség vagy éppen kosz.Nem mindekinek van kirakat-lakása.Ha valamelyik kamasz-barátnak ez nem tetszik,azzal nem érdemes barátkozni a gyerekeidnek.
2009. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én mikor gyerek voltam tök szégyeltem a mienket. De nem azért mert szgények voltunk, hanem mert anyám egész nap othon volt, mégsem takarított. Ha "elengedhetetlen" volt, hogy valaki feljöjjön, mindig szóltam neki, hogy takarítson már ki. Persze erre még ő sértődött meg. Most már 26 vagyok, de ők még mindig kupiba élnek. Ha átmegyünk hozzájuk, akkor az ágy bevetetlen, a dohányzóasztalon olyan kupi van, hogy egy poharat nem lehet lerakni, mindenhol ujjnyi vastag por... Ez a gáz, nem a szegénység
2009. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hogy ha barátot viszel nem havert akkor lefgoja szarni legtöbb haveromat láttam már megalázott helyzetbe szüleitől meg engem is láttak . hogyha igaz barátok akik nem azon csámcsognak másnap hogy na mienplazmatévéjük van stb akkor egyálltalán semmit se kell szégyelned . de hogyha ilyen felületes embereket ne vigyetek oda abból csak a feszkó lenne..


17/F

2009. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

érdekes, nekem a legjobb barátnőm szégyellte régebben a lakásukat, pedig annyira nem voltak gázos állapotok, egyszerűen csak nem tudták az egészet felújítani egyszerre, és voltak helyiségek, ami nem épp a legmodernebb volt.

nekünk sem csicsás újépítésű plazmatévés lakásunk van, de büszke vagyok rá, mert a mi ízlésünket tükrözi, és én nagyon jól érzem benne magam. nincs kosz, nincs kupi, csak a fürdőnk meg a konyhánk kicsit szoci-desing :)

2009. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
14 vagyok és igen.:$
2009. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!