Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet megváltoztatni a...

Hogy lehet megváltoztatni a gázszámlát, hogy ne becsült összeget számlázzanak, hanem úgy mint a villanynál havonta a tényleges fogyasztás után fizessek?

Figyelt kérdés
Mivel most lesz az éves egyszeri leolvasás novemberben, gondolom most kellene jelezni, hogy nekem ez a számlázási mód nem megfelelő. Úgyanis így hiába fűtenék kevesebbet a számla úgyis magas lenne. Szóval mi ennek a menete, ezt el lehet intézni telefonon, vagy el kell menni a szegedi ügyfélszolgálatra?
2009. okt. 9. 15:30
 1/5 anonim válasza:
Telefonon is el lehet intézni, mi is így csináltuk. Szóltunk, hogy szeretnénk havonta bediktálni a tényleges óraállást, azóta ez van. Így mindig annyit fizetünk, amennyit beolvasunk, sőt tudjuk mindig hogy mennyi lesz a számla. szerintem így a legegyszerűbb!
2009. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb. mennyi időt vett igénybe ez a telefonos ügyintézés?
2009. okt. 9. 15:46
 3/5 anonim válasza:
Pár perc volt az egész, felhívtam őket, bemondtam a gyári számot, meg van még valami ami a számlán van( nem jut eszembe) és ennyi. Jah és akkor első alkalommal, már az óraállást is bemondtam, és azóta így megy, rá pár napra itt a számla.
2009. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gázmérő óra utolsó négy számjegye.Ez hiányzik az előzőből.
2009. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. okt. 9. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!