Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valami törvény arra, hogy...

Van valami törvény arra, hogy panellakásban nem lehet hangos zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, 22:00-ig lehet. Bánt, hogy nem tudom kihasználni az 1330Wattos Samsung házimozimat.:)Mellesleg van egy hülye, aki alattunk lakik, azért is szól, hogy ne kopogjunk a lépcsőházban. Talán repülni kellene. Szerintem nem tilos a zene, várom a véleményeteket
2013. jún. 17. 15:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
82%
Engem már hidegen hagy, hogy kit zavarok a hangos zenével.. Régen voltak cigány szomszédok a 2.-on kb 1 hónapig (én az elsőn lakok) és folyamatosan bömböltették a zenét éjjel nappal, de soha senki nem hívta ki rájuk a rendőröket. Miután elköltöztek rá 1 hónapra (kb.) csináltunk egy házibulit egyáltalán nem hangos zenével és 1 óra fele jöttek a rendőrök, hogy felnyomott engem valamelyik szomszéd. Megbüntettek, elrontották a hangulatot.. Másnap reggel levolt eresztve a kocsimon 2 gumi. Ezen felkaptam a vizet, felmentem kiraktam az ablakba a hanszórókat full hangerőn és elmentem dolgozni. Engem ezóta az eset óta minden szomszéd véleménye hidegen hagy.. Ha éjjel 2-kor van kedvem bömböltetni a zenét akkor éjjel kettőkor bömböltetem.. :)
2014. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!