Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szelektív hulladékgyűjtés -...

Szelektív hulladékgyűjtés - papírgyűjtőbe kidobhatom a spirál füzeteket?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas kupac spirál füzet, amit a papírgyűjtőbe szeretnék kidobni. Ki kell belőle tépni a spirált, vagy így ahogy van, bedobhatom?
2013. jún. 26. 00:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Oké, akkor Te dobjad, kedves utolsó, ha Nálatok lehet. Én azt írtam le, hogy nálunk nem lehet. Ezek szerint nem egységesek a szabályok.

Ui: én nem minősítettelek Téged durva szavakkal, ezért kicsit érdekes reakciónak találom, amit rólam írtál, de Te tudod ezt is.

2013. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert rettentő modoros stílusban adod elő magad. "Ahol én élek" dumák, mintha a világűrben élnél.

A szelektív gyűjtés szabályai mindenhol azonosak, lévén a Piripócson gyűjtött papírt együtt dolgozzák fel a budapestivel... Attól, hogy te nem érted meg vagy nem vagy hajlandó elfogadni ezen nem tudok segíteni.

2013. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Megnéztem több weboldalt is és mindenhol azt írják, hogy nem szabad bedobni a spirált.


Szóval NEM, hanem ki kell tépni és a fémek közé helyezni.

2021. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!