Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy mostanában brutálisan csípnek a szúnyogok? Lehet ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
Ilyet még nem tapasztaltam, lehet hogy allergiások lennénk rá? Nem az az apró csípés, viszketés, mint normális esetben, hanem legalább fél tenyérnyi helyen dagad fel a csípésük hely, és napokig viszket, kipirosodik. A fulánkjuk helyén meg seb képződik, a lányom is mintha balesetet szenvedett volna, úgy néz ki. Én ilyet még nem tapasztaltam, legfeljebb, akkor, ha ha bögöly, vagy darázs csípett meg.
2013. jún. 26. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
a szúnyogok se olyanok már mint 10 éve. anyát is szanaszét csipkedték. igaz azok csak kicsit volta, de vagy 50 db van a lábán.
2013. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az árvíz után elkezdték ritkítani a szúnyogokat, és amelyik életben maradt az viszi magával az irtószer maradékát is, és csípéskor az is bejut a szervezetbe! Ezért dagad meg jobban a csípés, legalábbis a tisztiorvos szerint.
2013. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a Dunánál elképzelhető, de bakker, én Debrecentől 6 km.-re élek és itt csípnek. Eddig nem hiszem, hogy elrepültek.
2013. jún. 27. 00:01
 5/5 anonim ***** válasza:
A keletiek alapból kőkemények, gondold el, min megélnek sokszor! :)
2013. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!