Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Átköltöznétek egy kicsi...

Átköltöznétek egy kicsi hálószobába a nagyból a jobb elhelyezkedés miatt?

Figyelt kérdés
Van egy elég nagy szobám, ami tökéletes lenne, hisz mindenem elfér, nagy terem is van, így a barátaimmal elférünk itt. A problémám az, hogy borzalmas elhelyezkedése van a lakáson belül, mert a szüleim hálószobájuk mellett van, emellett a nappaliból jutok be, tehát teljesen körül vagyok véve a szüleimmel, és mivel a falak nagyon vékonyak, így amellett, hogy én csak teljes csenden tudok aludni, így kb hajnali 2ig sose sikerül elaludnom, csak amikor a szülők is lefekszenek és végre csend lesz, egyszerűen képtelenség hazahoznom a barátomat és bármit is csinálnunk, nincs magánéletünk, mert még a beszélgetések is kihallatszanak. Emellett éjjel ha hazajövök egy buliból, a szüleim egyből felébrednek rám, így se nekik se nekem nem jó. Van egy másik szoba, ami a lakás "másik felében" található, elhelyezkedése tökéletes, mert a bejárati ajtó mellett van, minden mástól meg messze, most dolgozószobának van berendezve. Az egyetlen baj, hogy nagyon kicsi, kb az ágyam férne be, meg 2 kisebb szekrény ahhoz, hogy legyen kis mozgásterem is. A családom szerint hülye vagyok, ha be akarok költözni a kis szobába, a barátaim szerint is rossz a méret, de ők a körülmények miatt azt választanák. Ti mit csinálnátok, tudnátok tanácsot adni? 19/L

2013. jún. 29. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én költöznék a kisebbe .Minden mást megtalálok a másikban .

Én fiúként gondolkodom .

2013. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor használd mind a 2 szobát. A nagyban tartsd a holmijaid nagy részét, szekrények ruhák, tegyél be egy kanapét hogy a barátok elférjenek. A kicsi meg csak az ágyad tedd , meg ami az alváshoz kell, éjjeli szekrény, lámpa, esetleg egy kisebb tv.
2013. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) költözök
2013. júl. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!