Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kicsi fehér téglalap alakú...

Kicsi fehér téglalap alakú csempe hol kapható Pesten?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

#kicsi fehér #téglalap alakú csempe
2013. febr. 4. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bemész egy lakberendsezési&barkács áruházba, és körülnézel. Millió egy van Pesten, kereshetsz külön csempézéssel foglalkozó üzletet is.


Ezt olvasd át:

[link]

2013. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Praktikerben.
2013. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Semelyik nagy barkács áruházban nincs ilyen típusú csempe...ez tényleg kicsi méretű téglalap...nem az a 2000ft körüli, amiből van matt és fényes..egyébként azok sem csúnyák, de nem azt keresem.

Nyílván jártam már ezekben a boltokban és nyílván azért irtam itt ki a kérdést, hátha valaki konkrétan látott is ilyet...elég tipikus csemple, bárokban láttam...

2013. febr. 4. 19:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszi!
2013. febr. 4. 19:38
 5/11 anonim válasza:

Vannak ilyenek de van másfajta téglalap alakú fehér csempe! Milyen méretű kellene?


[link]


[link]

2013. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon szépek ezek a csempék!!!

Valami 10x5cm-es, de nem tudom a pontos méretet, mert még boltban sosem láttam, csak bárokban...Kicsi téglalap...

Fehér, mázas, fényes...és kidomborodó...mint a retro hentes üzletekben.

Tudom, hogy ez a leírás nem segít sokat...

2013. febr. 18. 13:06
 7/11 anonim válasza:

Elég régi a kérdés, de hátha másnak még segíthet. Én másodjára futok nekia keresésnek, öt évvel ezelőtt sajnos, nem találtam itthon sehol. Amúgy tengerentúl "subway tiles" néven fut..

[link]

2014. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Metro csempeként keresve elég sok találatot kapsz a keresőben.
2014. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, nekem már nem aktuális a kérdés :-D.

Azóta 2 lakást is felújítottam :-D.


De egyébként METRO csempe néven fut ilyesmi csempe, sajna elég drága, DE SZÉP :-).

Sok sikert annak, aki még keresi!

2014. márc. 5. 11:53
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek már biztosan nem aktuális, de ha valaki a jövőben ismét érdeklődne ilyen csempe után, én úgy gondolom, hogy metrócsempe néven keresse az üzletekben (legalábbis a lakberendezési honlapokon ezen a néven találtam meg őket)


Illetve néhány képet találtam, nem tudom vajon ilyenre gondolt-e a kedves kérdező :)

[link]

2014. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!