Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ezt a meleget?

Hogy bírjátok ezt a meleget?

Figyelt kérdés
Hiába szellőztetek, beszorult a meleg, a falak így este is mint egy hősugárzó, jön belőlük a forróság, pedig nem is szélső lakás. Ülök az ágyon és olyan érzés mintha lázas lennék, önt el a meleg:S Hidegvizes törülközőt meg nem merek, mert csomószor hallom hogy begyulladnak tőle az izületek... Ez igaz? Hogy csináljam elviselhetővé ezt a meleget?

2013. júl. 24. 22:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
ventillátor
2013. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Kinyitom az ablak mindkét szárnyát (nem ilyen kicsi szar), így levegö böven jöhet, többször zuhanyzok hideg vízzel és naponta veszek egy nagyobb dobozos jégkrémet, így.


Nálunk a mobil ventillátor ki lett rakva a garázsba, de vannak ventillátorok a plafonon.

2013. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hűvös frissítő zuhany úgy hogy zuhanyozás közben jéghideg sört kortyolgatsz (vagy amit szeretsz, csak hideg legyen)

Naagyon jó!!

2013. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól bírom most pedig ez ritka. Én olyan 228 fokig elvagyok én szeretem a meleget engem nyári embernek terveztek. Amikor legutóbb volt ilyen hőség akkor szenvedtem meg minden, most nem is izzadok szinte. Az ablak nyitva van mert ha becsukom csak rosszabb, elég rossz helyen fekszi a szobám délelőtt a nap besüt redőny nincs, sötétítő meg semmit nem ér. De én most elviselem a meleget most így már elég kellemes hűsítő levegő áramlik a szobába, már jobban kimerem nyitni az ablakot mert hétvégén szereltem fel a szúnyoghálómat. De ez így nagyon jól esik. De egész nap nem is izzadtam meg semmi, érdekes ez, pedig most a medence sincs megengedve vízzel mert építkezünk a kert másik felér egy kis házat húzunk fel éppen ahová a barátnőmmel beköltözünk és a kertünk most jelenleg egy tüzépre hasonlít plusz a medencébe tárolunk mindent hogy elférjünk mert ásni kellett meg minden a vezeték meg a víz miatt.

Ma épp pihenős voltam meg holnap is az vagyok így ma kint dolgoztam, igaz árnyékos helyen mert a vakolásnál tartunk éppen azt meg én is megtudom csinálni. És mivel a kisház árnyékos helyen van ugye a fák miatt így ott nincs olyan meleg. Nem tudom mitől pedig ilyen melegbe már szenvedni szoktam.

2013. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Húú, utolsó, ezt kipróbálom, belegondolni is jó:D
2013. júl. 24. 23:07
 6/13 anonim ***** válasza:
bocs 28 fokig
2013. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nalunk szerencsere meg boven elviselheto, pedig utcara nezo, 4. emeleti. Ventillatorunk, legkondink nincs, mert egeszsegtelennek tartjuk (anyukamnak folyto begyullad tole a fule a mhelyen) raadasul en eleg kornyezetvedo vagyok, igy nem hasznalok feles energiat, ha nem muszaj.

Nalam ha minden cerna szakad, ures testpermetezobe kerul jeges viz es azzal spriccelem magam. Sokszor kell, de rendkivul hatasos es nem pocsekolom ugy a vizet, mintha folyton zuhanyoznek. Nappal a sotetio behuzva, ejjel az ablak kitarva, de ez gondolom mindenkinel alap.

2013. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
*utolsó előtti
2013. júl. 24. 23:07
 9/13 A kérdező kommentje:
4-es: ez azért lehet, mert ha napközben melózol a tűző napon, a délutáni 33 fok már semmi ahhoz:)) jó épitkezést:)
2013. júl. 24. 23:08
 10/13 A kérdező kommentje:

7-es: ez is jóó! egy csomó testpermetes flakonom van... fel is töltöm őket, köszi!:)

Amúgy, ha kihajolok az ablakon, érzem hogy már jobb a levegő, de valamiért a szobába már nem megy... meg kilógatom a kezem, és a fal kívül van vagy 50 fok... Télen lenne ilyen jó hőtartó:D

2013. júl. 24. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!