Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 26 hetes kismamák hogy vagytok...

26 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy bírjátok a meleget? Vettetek már sok mindent a babának?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok:)

Én tavaly augusztus 29.-én szültem katasztrófa volt a meleg nagyon vizesedtem ki sem mozdultam a házból.Mi már félidőben megvettük a babakocsit és utána jött minden sorba nem hagytuk a végére így is még szülés után sok mindent kellett venni ami lemaradt mivel első baba volt!

2013. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok. Ezt a meleget elég nehzen viselem, de ez még egy nem terhesnek is megterhelő. Kicsit feszül néha a hegem, fáradékonyabb vagyok, de alapvetően jól vagyok. Egy-két rugit turiztam a babának. (Jó minőségű angol turiban márkás cuccot, mielőtt valaki félreértené.) Nemét még nem tudjuk, ezért nem is nagyon vásárolok. Van egy 16 hónapos kisfiam, ha fiú lesz, akkor nem is nagyon kell, mert minden van. H lány lesz, akkor azért pár lányos cuccot be kell szereznem.
2013. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 25 hetes vagyok.

A meleget nagyon rosszul viselem. Terhességem alatt alapból is alacsonyabb a vérnyomásom, de melegben főleg. 80/50 és 90/60 között ingadozik. Sokszor az ájulás kerülget, és a közérzetem is rossz. Pihenni nem igazán van időm.

Eddig csak 2 kis leggingset vettem a kicsinek, de ezek sem voltak tervben, csak annyira megtetszettek, hogy nem bírtam nekik ellenállni. Van már 2 gyerekem, egy 4,5 éves fiú és egy 2 éve kislány, így mindenből fel vagyunk szerelkezve.

2013. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es! Köszönöm szépen! :)


Én napközben még idáig elbírtam viselni a meleget, éjszaka viszont többször felébredek a meleg miatt és még csak ezután jön a java :(

Én nekem első baba lesz és kislány. Már vettem 3 body-t meg egy rugdalózót és egy hajkefét. Sok mindent kell még beszereznem, mert ő a közeli rokonságban az első kislány, csak fiúk születtek mostanában :)

2013. júl. 24. 16:54
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is 25 hetes vagyok, de nálunk már a 90%a meg van a dolgoknak!A meleg az kikészít engem is ilyenkor a kislányom sem mocorog, de esténként viszont beindul és tolja neki egész éjjel! :)

2013. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én holnap töltöm a 28.hetet,de ugyanúgy vagyok mint 2hete.A. meleget nehéz elviselni,az én vérnyomásom is alacsony,és van h az ájulás kerülget.3.baba,kislány,már az összes ruha kimosva,kiságy is megvan.Kórházba is sok mindent megvettünk.Nekem nagyon aktív a baba,van h iszonyat kinyomja valamijét,és az sokszor fáj.Boldog babavárást mindenkinek.
2013. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!