Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kertes házban élők, ti tisztáb...

Kertes házban élők, ti tisztában vagytok azzal, milyen csodálatos életek van?

Figyelt kérdés

Szívem egyetlen vágya az volt, hogy egyszer családommal együtt kertes házba költözöm.

De most, ötvenen túl is csak panelproli maradtam. Ráadásul most munkanélküli is lettem, így esélyem sincs rá, hogy valaha is tudok változtatni. Ülök itt a 34 fokban, és arra gondolok, milyen jó lehet most annak, aki a kertjében az árnyas fák alatt üldögél, vagy lubickol a saját medencéjében:)


2013. aug. 8. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
csodálatos életetek
2013. aug. 8. 18:15
 2/72 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évig éltem kertes házban, majd az egyetem miatt fel kellett költöznöm Pestre. Utálom, bár új építésű, de 5. emelet, épphogy egy kis zöld a környéken... Arra gyűjtögetünk most, hogy egyetem után szabaduljunk vissza kertesbe! Mondjuk egy jó is van benne, nincs kullancs :D
2013. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim válasza:
80%
amúgy pont erre szokták mondani, akinek célja van, annak nem számítanak a körülmények
2013. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
48%
Én is panelbe élek de nem gondolom magam prolinak. Lakásom árán a környék faluiban biztos kapnék kis kertes házat ha annyira akarnám, de a franc sem gondoz egy kertet munka után.
2013. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
85%

Igen, tisztában vagyok vele. :)

Éltem én is panelházban, igaz csak két évig kellett kibírnom.

Szerencsére egy éve már a saját kertes házunk örömeit élvezhetjük. Semmi pénzért nem mennék vissza a panelba.

2013. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
40%
meg szagolnád a szomszéd disznóinak szarszagát, a másik örökös szalonnasütését, a harmadikból a kiskölkök ordítozását szünet nélkül.
2013. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
62%
A kertes háznak is vannak örömei, csak ezt nem szokták hangoztatni.
2013. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
Ezt a mi panelünket el sem lehetne adni, szerintem nincs ember, aki megvenné(:
2013. aug. 8. 18:22
 9/72 anonim ***** válasza:
41%

Én, ha fizetnének se költöznék házba.

Ha sok pénzem lenne max. olyan társasházba mennék, aminek van egy kis kertje, de arra is megvan a megfelelő ember, aki gondozza.

Menjetek el kirándulni, sokkal jobb, több élményt ad, mint a kertben ücsörögni.

2013. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
40%
Ne mondd már,hogy olyan rossz én egy nagy kertes házban nőttem fel és még itt is lakom,de panel vásárlása előtt vagyok,csak panelra futja,viszont már olyan szépen elképzeltem ott az életem,ne rontsd el ezt kérlek!:D Mi olyan rossz benne? Nincs kert maximum annyi. Vagy nem?
2013. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!