Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megjavítani a...

Hogyan lehet megjavítani a felültöltős Whirlpool mosógépemet, amit véletlenül nyitott dobbal indítottam el, és mennyibe kerül kb, a javíttatása?

Figyelt kérdés
SOS el vagyok keseredve, mert figyelmetlen voltam, siettem, és nem csuktam össze a dobot. Így indítottam el egy öblítést, aztán a csúnya kattanást hallva, azonnal lekapcsoltam. Akkor döbbentem rá, mit tettem. A dob beszorult. Egyedül élek, tanácstalan vagyok, és a szerelési költség sem mindegy. Főleg, ha meg sem lehet csinálni. Kérem, válaszoljatok!

2013. aug. 27. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Természetesen meg lehet javítani - ha van egy kis szerencséd, akkor az dob ajtaját sem gyűrte meg, csak vissza kell forgatni. Szóval első lépésben ne keseredj el, nem te vagy az első aki eljátszotta ezt, többek között anyámmal is megtörtént. :)


Szóval keresel egy elfogadható műszaki érzékkel rendelkező ismerőst, megkéred hogy nézze meg. Ha ő ingyen meg tudja csinálni vagy legalább felmérni mekkora a baj, akkor már "beljebb vagy". Ha megoldódott a gond, akkor oké, ha nem, akkor már csak a mosógépszerelő marad.

2013. aug. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! :) Szerencsém volt, egy ügyes szomszéd, akik már csinált a családban hasonló javítást, segített. Jó, hogy nem erőltettem, mert sajnos, a fűtőszálba akadt be az az ajtó, de semmi sérülés nem lett. Nem, kért pénzt, de természetesen adtam, hiszen dolgozott vele 1 órát. Így aztán viszonylag olcsón megúsztam, és ha véletlenül nem tudok megoldani valamit, tudom, h lesz kire számítani. Üdv
2013. aug. 30. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök hogy sikerült. :) Ez a nagyon jó abban ha segítik egymást az ismerősök/szomszédok/utcabeliek: mindenki jól jár. Te megspóroltál egy drága (legalábbis biztosan drágább) mosógépszerelős kiszállást, ő kapott egy kis zsebpénzt.
2013. aug. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha a fűtőszálnál akadt meg, úgy áll a dobod, hogy fölül van az a műanyag valami, aminek jobb oldalán van egy műanyag "gomb". Azt benyomva a műanyab valamit balra tolva két kis ovális ablak nyílik a dobodon, azon keresztül már ki tudod piszkálni a ruhákat alkalmas meghajlított dróttal pl. Ha kiürült, már "csak" az ajtót kell kiakasztanod a fűtőelemből, óvatosan elforgathatod a dobot nyitásig. Stb.

NEM KELL LESZERELNI HOZZÁ AZ OLDALÁT!

2016. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!