Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kirakathat e a házamból a...

Nika1977 kérdése:

Kirakathat e a házamból a volt férjem? Hogy dönt a bíróság milyen tényezőket vesz figyelembe? Kell e fizetnie nekem valamit?

Figyelt kérdés
Elváltam és 50-50%-ban vagyunk tulajdonosai a házunknak. Váláskor a bíróság közös házhasználatot ítélt meg mert osztható. Egyikönk sem lakot a házban de most visszaköltözött a volt férjem a fiammal és közölte, hogy kipakol engem a házból és odaviszi a barátnőjét és a fiát is. Azt tudni kell, hogy a fiamat neki ítélte a bíróság mert nekem nem volt munkahelyem és az ügyvédem sem volt éppen a képviseletéről híres így egyedül maradtam. Nekem azt mondták, hogy megkaphatja a teljes házhasználatot mert nála van a fiunk elhelyezve és az ő érdekeit nézi a bíróság. Magyarul: nekem nincs a tulajdonomba a fél házon kívül semmi. Sem öröklésből sem másból. Anyámnál lakok a párommal és ha nálunk van a fiam akkor vele egy kb 10m2-es kisszobában. Ha történik a szüleimmel valami pl. rokkantsági nyugdíj elvonás akkor el kell adni a lakást és nekem nincs hova mennem. Annyira ideges vagyok, hogy aludni sem tudok. Nyugtatót szedek persze ezt nem tudja senki. Kérlek titeket aki konkrétat tud írni segítsen hogy megnyugodjak.

2013. aug. 31. 15:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!