Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Olyan új építésű lakást...

Olyan új építésű lakást keresek, ahol nem icipici a konyha. Aki jártas ilyenben, segítene, hogy melyik honlapokon, cégeknél érdemes nézegetni?

Figyelt kérdés
Új építésűben keresek kisebb (másfél-kétszobás), erkélyes lakást, de mindenhol nagyon kicsi (3-4 négyzetméter) a konyha. Azt már megszoktam hogy nagyrészt egyben van a nappalival, de az nem olyan nagy baj.
2010. jan. 29. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

www.ingatlan.hu

vagy ingatlanok

2010. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de... ahogy a kérdésben is írtam, elég konkrétan keresek és abban kértem segítséget, hogy pont ilyeneket hol találok. Abban bízom, hogy hátha valaki szintén új építésűeket nézeget és rátalál nagyobb konyhásokra. Ingatlanos oldalakat, lakáskereső honlapokat én is tudok, ezeken vagyok napi sok órában, szóval ez az első nem volt igazán érdemi válasz, de azért köszönöm.
2010. jan. 30. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:

ha most költöznél, akkor nem igazán tudok segíteni, de ha tudsz várni, akkor érdemes megnézni a most épülő lakásokat, mert ha lekötsz egyet még időben, akkor te mondhatod meg, h mekkora legyen a konyha.


bár sztem nincs olyan nagy szükség nagy konyhára, max ha ott szeretnél étkezni is.


sztem neked tetszene az én lakásom :)

panelszerű, másfél szobás, körbejárható, minden külön nyílik, erkélyes (elég nagy), és 8nm a konyha. mindenki el van hűlve, h hogy lehet egy ilyen típusú lakásban ekkora a konyha. szóval simán elfér benne egy étkezőasztal, nagy konyhabútor, hűtő, stb. igaz, nincs kamrám...

2010. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A panelszerű az mit jelent? Hány emelet, mikor épült?


A most leköthető lakásokkal az a gondom, hogy az még csődbe mehet és úszott a pénzem. Maradnék a biztosnál, a falfestés megoldható, ha nem tetszik a szín, de általában úgyis fehérek a falak.

2010. jan. 30. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:

hát valami beton, de kb 30cm vastagok a falak. tehát nem az a klasszikus panel, hanem 9emeletes társasház :)

a válaszfalak porotherm téglából vannak, ezt saját szememmel láttam a felújításkor.


a 11. kerültben van az én lakásom, de vannak ilyen sítlusú házak a József Attila lakótelepen, meg még pár helyen pesten. nem tudom pontosan.


belülről valami ilyesmit képzelj el: [link]


külső képem nincs, de támadt egy érdekes ötletem :)

nézd meg ezt a klipet:

http://www.youtube.com/watch?v=jGSpgyOIoTY


az elején pont olyan házak vannak, amilyenről beszéltem :)


remélem tudtam segíteni. ha érdekel a dolog, akkor szívesen válaszolok, amire csak tudok :)

2010. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerintem ez annyira panelszerű, hogy teljesen panel:)
2010. jan. 30. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:

figyelj, tudod mi a panel???

ami előregyártott betonlapokból van összetákolva.

ez nem panel, mert ez monolit beton. addig ne beszélj az építészetről, ameddig nem értesz hozzá.


köszi, örülök, h segíthettem.

2010. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nézd, nem építész vagyok, de ez panel, legalábbis a köznapi értelmében. pl. sokéves vezetékek, rossz szigetelés, valószínűleg beköltözéskor vezetékcsere mindenhol. Igen, tudom mi a panel, abban lakom 30 éve.

Nem ilyet szeretnék, de ez a kérdésből is egyértelmű szerintem. Azért nem kell lehordani és megsértődni, mert mások a terveim. A lakáseladáshoz sok sikert, de a vevőjelölteknek ne ugorj így neki, mert akkor félő, hogy elmenekülnek:)

2010. jan. 31. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!