Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem esik már a hó? Idén...

Miért nem esik már a hó? Idén vajon lesz hó? Szeretnéd ha lenne?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 16:40
 1/10 anonim válasza:
Én szeretném ha lenne, de minden csak a természeten múl, meg azon hogy a világ végre átáll-e a környezetkímélésre vagy sem.
2009. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen! Na jó! Karácsony napján eshet. De utálok lapátolni meg magas gázszámlát fizetni:(
2009. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Én gyűlölöm a havat, a hideget, de ez lesz a kicsim első tele, így szeretném ha látna havat, meg vinném szánkózni. Szóval most essen az jó lenne, de jövőre már nem kell csak karácsonykor!
2009. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hááát nem nagyon szeretném.Jó lenne hógolyózni a gyerekekkel meg minden,de messze lakok az állomástól.Biciglivel járunk,és nem szeretnék gyalogolni a hó miatt.Ha esik mindig azt várom minél hamarabb olvadjon le az útról.
2009. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én megvagyok hó nélkül.:D de azért néhányszor eshet:)
2009. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha nagyon sok hó van és nagyon nagy a hideg.

Inkább legyen télen is kellemes, hűvöskés idő, de ne zord, hideg, havas idő, úgyis járunk síelni, elég az ilyen időből egy hétre.

2009. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne essen.Nem szeretek lapátolni,és utálom,hogy az utcákon nem lehet közlekedni még hetekkel a hóesés után sem.Akkor vagy hatalmas latyak van,vagy jég.
2009. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem ha olyan idö van télen is mint ami ma volt meg mostanában , hogy süt a nap , de hideg van , de azért annyira nincs hideg :D , én szeretném ha akkora hó lenne hogy ne lehessen kinyitni töle az ajtókat :D


Havat lapátolni meg elmegyek én hozzátok :D, olyat ugyis ritkán lehet csinálni :)

2009. nov. 1. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:

- Mert még csak November van.

- Minden bizonnyal.

- Igen, szeretném. Én is szeretek havat lapátolni, de tavaly még csak elő sem kellett venni a hólapátot. Viszont 2007 Karácsonya az meseszép volt. Mindhárom nap esett a hó és eljött vagy 30-40cm. Azt nehéz lesz überelni. Olyan Karácsony valószínűleg nem lesz több az életemben.

2009. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne ? 80 év körüli vagy? akkor is lehet hátra még akár 20 éved is :) azalatt 1szer 2szer elöfordulhat hogy lesz .
2009. nov. 1. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!