Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Menyit kérnek a mosógép...

Menyit kérnek a mosógép szerelők a javításér? Másnak mennyi volt a végösszeg és mit javítottak?

Figyelt kérdés
Elromlott a mosógépünk a régi szerviz ahová általában az elektromos kütyüket vittük bezárt :( Akit most találtunk a netten , rögtön a gép megnézése nélkül elkért 3500 Ft-ot viszik a gépet mert helyszínen semmit nem javítanak . Hát gondoltam később ,így jól bebiztosította a fizetségét...

2013. szept. 5. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában ennyit kérnek a kiszállásért, de ezt csak akkor fizettetik ki, ha nem velük javíttatod a gépet v. a saccolt ár miatt lemondasz a javításról. Nekem még egyszer sem vitték el a gépet, pedig jópárszor össze_osta magát mindegyik, mert 8 év alatt már a 3.-at nyúzzuk, de ezekből az újakból az egyik sz_rabb mint a másik. (Márkás volt mind, legalábbis a nevében nem gagyi.)
2013. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem is 9 év alatt 2 gép , de lehet ha nagy az összeg lesz még harmadik is :) whirlpool 6 év 3 javítás két 15 ezres meg egy húszas :( electrolux még nincsen három de már ez a második javítás , fél éve a galibánál egy szerelő kijött hát úgy állt a szereléshez mintha én csinálnám kézrátétellel . Tapogatózott majd megállapította panelhiba ami 35-45 ezer forint , neki mondtam inkább ne . Meg létező szakszervizes , egy két "mérés" egy darab tranzisztor csere 5000-Ft. De most újra az elején vagyok :(

2013. szept. 5. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, nálam Whirlpool, Arisron, LG. Az utóbbi kettőnél elfogytak a szelvények a garanciapapírban, annyit voltak javítva, a szerelővel már jó cimborák vagyunk, vannak visszatérő hibák, már én mondom neki, hogy milyen alkatrészt hozzon.
2013. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) JAJ! Lassan imába lesz foglalva nálunk is , csak a műszaki cikkek hibájától ments meg minket .
2013. szept. 5. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:

OFF


Mi épp új mosógépet akarunk és jelenleg egy soha semmi baja nem volt csak éppen már túl kicsi 8 éves indesit van :) whirlpool vagy ariston gépeket néztem,de ezek után inkább ezeket se választom,mondjuk a panasz áradatba a samsung vezet.

2013. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én írtam az előzőket, a jótanácsom: amíg nincs baja ne cseréld le. Én is ott b_tam rl, hogy már kicsit zajosnak tartottam a Whirlpool-t (ez meg a régi, jófajta volt), lecseréltem, most már futok a pénzem után.
2013. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A garázsban megjavult a gépezet :)

Lemondtunk róla ,így kaptam egy céges kölcsön gépet. A garázs sorszomszédom fiatal "linknek hitt" szerelő mondta , hogy megnézné hátha megveszi ... De megjavította !!Kábé 20 perc alatt . A vezérlő panelen kellett 1-et forrasztani , + kontakt sprézni, meg kicsit "feszült" a lap megigazítani ... Azóta hazavittem rendben működik . Fél liter pálinkám bánta :) Lehet sokszor azért kell új gépet venni mert nem képzettek a szerelők , pedig nem olcsók ...

2013. szept. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!