Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a mobilházakról...

Mit kell tudni a mobilházakról? 1 millió körül már lehet jót kapni, ami pár évtizedig bírja? Tapasztalatok? Fűtésük mennyire jó? Elegendő élettér 1-2 személynek?

Figyelt kérdés
Légyszi ne fárasszon senki azzal, hogy használd a Google-t! Ugyanis nem marketingszövegre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra, véleményekre! Köszi!
2009. nov. 2. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

:)))

Viccelsz??

Esetleg 4-5 milliótól......a csillagos égig!

2009. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Jól gondolod. Igen 1 millió körül már lehet kapni, használtat. Én is kinéztem egyet, bár még sohasem laktam ilyenben. Van nagyobb és van kisebb. Elnézegetve őket azt látom, hogy nagyjából a szigetelésen múlik, hogyan lehet kifűteni./külső-belső/. Persze egy telek szükséges hozzá. Én el tudnám képzelni az életemet egy ilyenben.
2009. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én is nézegettem múltkor, de azért ennél drágábban kaphatók!


Az nagyon csábító benne, hogy pár héten belül beköltözhető, ha van valahol egy telked, ahol fel lehet állítani.


Azért azt nem tudnám elképzelni, hogy életem végéig ilyenben lakjak, a gyerekeimet ilyenben neveljem fel...


Fiataloknak 2-5 évre (szerintem) jó megoldás, de csak átmenetileg!


A leírásokban tökéletesen fűthetőeknek vannak leírva és persze a szigetelésük is kiváló a gyártó szerint, az más kérdés, hogy valójában milyen lesz a használatban?


Mondjuk, én azért utánanéznék, hogy faházzal nem lenne-e jobb (és olcsóbb) megoldás az építkezés, egy jól összerakott faház szerintem komfortosabb és tágasabb lenne! (Igaz, ahhoz kell építési engedély is.)

2009. nov. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Én inkább téglaházban gondolkodnék. Ha kevés a pénz, ami tudom, mindig az, ha építkezésről van szó, akkor először egy nagyon pici összkomfortos házat építs (40-50 m2 max.). Ezt lehet bővíteni később. Ismerős is ~4 millióért húzott fel egy ilyen házat, nagyon franyó lett, ezt később, ha lesz gyerek stb., lehet 1-2 szobával bővíteni.

Annak nincs értelme, hogy 0 önerővel valaki egyből 120 m2 házat akar, 15 milliós kölcsönnel (hajjajj, pedig mennyi ilyen van).

2009. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ezekhez nem kell építési engedély csak egy telek azt kész?
2010. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 millióért húzott fel egyik ismerőse egyik válaszolónak egy házat??!!:O Munkadíjjal? Ez érdekelne,hogy hogyan.
2012. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!