Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyurma? Mit lehetne csinálni...

Gyurma? Mit lehetne csinálni egy biológia tanárnak?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva elmegy az iskolából.. és akarok neki csinálni fimo gyurmából csinálni valamit, ami a biológiához kapcsolódik. Fülbevaló-nyaklánc szettet, az oké, hogy virág, meg levél, madár meg ilyesmi, de nem akarok átlagosat. Jó lenne, ha nem lenne gyerekes, szóval ilyen rikító színű. Meg kigondoltam egy olyat, hogy csinálok jegyzettartót. De nem kicsit, hanem nagyot, kör alakúra tervezem, ami nem lapos, hanem félkör, és 4 évszakot akarom rajta megcsinálni. Szerintetek?
2013. szept. 21. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ékszerből is csinálhatnál a négy évszakhoz illőt. Nézz körül a kézműves oldalakon.
2013. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a jegyzettartó vagy ilyesmi jobb ötlet, ha nem egyezik az ízlésetek, akkor sokra megy egy ékszerszettel, mindegy mennyire biológiás. Én pl. 25 vagyok, de jó 5-6 éve eszembe se jutna gyurmaékszert hordani.
2013. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!