Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » E-on-osok, kaptatok éves...

E-on-osok, kaptatok éves elszámoló számlát áramfogyasztásról?

Figyelt kérdés
Vérlázító! Komolyan! Az egy dolog, hogy rá kell fizetnünk, de hogy mi alapján, miért? Elképesztő, 3 oldalas listát kaptunk, amiről semmi nem derül ki, de azt látom, hogy pl szénipari szerkezet átalakításra 37 forintot fizettetnek, de valamelyik résszámlán (gondolom) fizettünk is 37,-ot. Szóval se füle, se farka. Se hülyének, se aluliskolázottnak nem érzem magam, de ehhez nem tudom, milyen végzettségűnek kéne lenni, hogy megértsem!!!
2009. nov. 12. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Debrecenben még nem kaptunk - de mostmár várom
2009. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Óriási lesz, ezt előre elárulhatom :-)))
2009. nov. 12. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még nem,mert nem voltam otthon a leolvasáskor. Erre egy felszóllitó cetlit tett a postaládába, hogy október 23-án jön leolvasni. Azóta sem jött. Tegnap diktáltam be neki telefonon.

De át fogok térni a havi bediktálásra, mert ennek igy semmi értelme.

2009. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kaptunk bizony. 17 rugó az eddigi 7 helyett erre a hónapra.
2009. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az király! És legalább érted, hogy miért?

Mondjuk mi az utóbbi kb 1 évben 2-3 gépet is eltűntettünk, ami csak úgy volt, de mégis szívta az áramot, és figyelünk arra, hogy kikapcsolunk mindent. Erre még fizetünk 5.519,- ot. De legalább érteném!!!

2009. nov. 12. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az se érti ezt a 3 oldalas litániát, aki összeállította.
2009. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!