Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Be fogok...

Mit csináljak? Be fogok kattanni így. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 2 tesóm van és velük meg az anyámmal lakok egy szobában, a másikban a rühes apám, egyedül.a szüleim utálják egymást.kicsi a lakás.16 évesen kezd az embernek azért igénye lenni a magánéletre..tanulásban is hátráltat, az öcsém hazajön és bekapcsolja a tévét, bátyjám van hogy felhozza a barátnőjét de ha nem, ő is ki-be járkál.nem lehet elválasztani a szobát, ígyis pont hogy elfértek az ágyak.mindenki azt mondja jó a hangulata a lakásnak, de csak azért mert nem élnek ebben a mindennapi stresszben, hogy azon összeveszik mindenki hogy ki menjen a fürdőszobába, és most ha felsorolom csak még idegesebb leszek....szóval..én már úgy szoktam levezetni az idegességet hogy a falat ütöm, vagy hangosan éneklek, de van hogy nem szólok inkább senkihez csak mosolygok magamban mint egy elmebeteg.most például félig sírva írok ide..már azon gondolkodok hogy talán elszökök és új életet kezdek de azt nem tehetem meg.semmi rokon nincs akihez lehetne menni, anyum tesója az arab pasijával él szintén panelben, nagypapám két gyerekével és a feleségével, egy kicsit nagyobb panelben, de pont hogy elférnek ők is.mondhatom hogy megvan mindenem, de nem vagyunk gazdagok, az adósságok miatt nem bírunk költözni, és nem bírom megvárni amíg 18 leszek..szeretnék élni...úgy érzem hogy nem kapok levegőt...

2013. nov. 2. 22:39
 1/5 anonim válasza:

menj olyan suliba ami messzebb van, és koleszban kell laknod, nagy részt hétvégére is ott lehet maradni, így csak akkor kell haza menned ha te szeretnél.

mivel már 16 vagy dolgozni is elmehetsz, és pénzed is lehet.

2013. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

En azt mondom becsuld meg azt amid van.Vannak olyanok(kozeli.ismeroseim ) akik negyen vannak 1 szobaba de ugy hogy tobb szoba nincs

egyszer eljon egy jobb , becsuld meg

noveremmel voltam egy jo ideig 1 szobaba, en csak ott egy nem tom mi voltam ott...most hogy noverem elkoltozott az o szobajaban alszom es igy mindenki kenyelmesen elfer :)

ha meg mar tenyleg plafonon vagy , igaza van elozonek , kolesz..:/

vagy meg az hogy suli mellett eljarsz dolgolzni,segitessz anyagilag , ezzel elorebb tudtok lepni

kitartast !!!

2013. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kérheted Magad koliba?

Az iskolában és a Családsegítőben is érdeklődhetnél, mit tudnak javasolni.

Apukád szobájába nem költöznének át a bátyáid?

Mekkora a lakás? Lehetne kiépíteni egy másik fürdőszobát is?

2 nm már elég lenne.

2013. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A belmagasság mekkora? Galériát lehetne építeni?
2013. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A belmagasság mekkora? Galériát lehetne építeni?


:D szeretem az ilyen válaszokat

másik bolygón élünk


én 100%-ban ugyanilyen körülményekből jövök, tudom miről beszélsz és nagyon sajnálom

én azt tettem, hogy érettségi után elmentem külföldre gyerekekre vigyázni

ne maradj ebben mert rámegy az egészséged



galériaépítés .. lol

2017. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!