Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szobamban festes lesz, es...

A szobamban festes lesz, es nemtudom milyen szinu legyen a falam. A butoraim zoldek, es en eros szinre gondoltam. Szerintetek mi megy a zoldhoz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb szín megy a zöldhöz, de sokféle zöld van, és a textiliák, nyílászárók, padló színe is belejátszik az összképbe. Szerintem, ha bevállalós vagy és valami nagyon vidámat akarsz, akkor a sárga, narancssárga, terrakotta, rózsaszín, ha valami elegánsabbat, akkor egy másik féle zöld (pl. fenyőzöld vs. lime), az aranybarna, sötétbarna vagy a fekete lehet jó választás. A kékes-levendulás-türkizes árnyalatokból szerintem inkább csak a haloványabb vagy szürkésebb verziók mennek a zöldekhez. Kisebb felületen, pl. csak egy falon vagy csíkosban meg még akár a piros vagy bordó is jól mutathat, de ehhez már választanék valami halványabb színt (pl. egész világoszöldet) is párba.
2013. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom !:)
2013. nov. 5. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!