Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Képkeretre mivel tudok gomboka...

Képkeretre mivel tudok gombokat ragasztani, amivel az egész keretet el tudom takarni? Az Unikittet olvastam, az tényleg jó?

Figyelt kérdés
A fakeret a legpraktikusabb, igaz?
2013. nov. 6. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben ragasztópisztollyal, bár szerintem bármelyik pillanatragasztó megteszi.
2013. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A ragasztó pisztoly a legjobb, bár azzal ügyesen kell dolgozni, hogy ne hagyjon nyomot. Ha az egészet el akarod takarni, akkor érdemes valami egyenletes, sima keretet venni, de amúgy ha pisztollyal ragasztod szinte tök mindegy.

Én a múltkor pont üvegre ragasztottam kagylókat, illetve csigákat, nem tudtam szépen megcsinálni pisztollyal, ezért pillanatragasztóval csináltam. Nem tudom mennyire lesz tartós, de egyelőre nem úgy néz ki, mint ami le akar potyogni.

2013. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!