Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cegléd milyen város?

Cegléd milyen város?

Figyelt kérdés
Milyen a belvárosa a hasonló méretű (Baja,Gyöngyös,Pápa,stb.) városokhoz képest? Építészetileg milyen és mennyire forgalmas? Belvárosban van nyüzsgés azért? Hazai viszonylatban a gazdagabb,vagy a szegényebb városok közé tartozik?
2013. nov. 12. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el és nézd meg. Nagyon jó város, én szeretem, elég nagy, nem tudom mekkora Baja de ha jól emlékszem ilyen 25ezer fő a lakossága, de lehet hülyeséget mondok, nézz utána neten minden fenn van. Elég forgalmas, persze ne Pesthez viszonyitsd és ne vasárnap délelőtt menj ha forgalomra vágysz. Péntek és szombat este van élet, ha arra gondolsz. Nem olyan gazdag mint Kecskemét, de nem egy lepukkant csőd szélén álló város. Szép, hangulatos...
2013. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontositok:40ezer fő a lakosa, nagyobb a területe is mint bajáé pl. Tehát mondhatni elég nagy. Menj a wikipédiára.
2013. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!