Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szó-kollázs készítése?

Szó-kollázs készítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki esetleg tudna benne segíteni, hogy tudnám az alább linkelt szó-kollázst elkészíteni? Vagy hol lehet ilyet csináltatni? Az első évfordulónkra szeretném a barátomnak, az 1-es formába különböző szavakat írni, majd bekereteztetni a képet. De sehol nem találtam semmi segítséget. Talán majd itt....:)


[link]


2013. nov. 23. 18:49
 1/1 anonim válasza:
Szia! Kivágod újságokból a kellő szavakat és összerendezed egy egyes alakba. Ráragasztod. Mivel ez nem profi munka, keretet is csinálhatsz neki, mert nyilván csak egy-egy szónak lesznek ugyanolyan nagyságú és stílusú betűi. Házi munka, de én jobban szeretem az ilyet, mintha megvenném. Csak olyat veszek, amit magam egyelőre nem tudnék megcsinálni.
2013. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!