Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándék ötletek...

Karácsonyi ajándék ötletek barátnak (pár), barát szüleinek?

Figyelt kérdés
Lehet sajátkészítésű is, meg boltban vett is( nem nagyon drága, a fő h egyedi legyen)
2009. nov. 20. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Decoupage dobozka. Mindenkinek ki kell találni valamit ami illik hozzá, vagy neki szánsz. Pl: teaházi tea, vagy kávé, ha szereti, vagy fürdőgolyó, fürdősó kis csomagokban, kézzel készített szappan....ezeket mind be lehet szerezni boltokban. Ha érdekel, adok tippet, hogy hol. Mindenkinek a dobozát aszerint díszítsd ki, hogy épp mit teszel bele. Lehet szuper szalvétákat, szalagokat kapni. (én idén ilyeneket készítek. Mindenkinek mást és mást. Van benne saját gyártmány is, ami egyénileg neki készült, és van benne vásárolt dolog is)) Vagy te is készíthetsz bele bon-bon-okat....
2009. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a barátomnak irattartó papucsokat fogok ajándékozni. Ez így elég snassznak tűnik, de egyedi lesz :). Szóval olyanokat fogok venni (kb. 6-8at), ami festhető (natúr karton). És úgy fogom megfesteni, hogy ha egymás mellé rakja őket, akkor kijöjjön valami motívum az elején. :) Meg kap egy dvd-t, ami nem nagy cucc, mert csak a netről töltöttem le rövid videókat, de személyes :).
2009. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!