Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kollégiummal kapcsolatos Infok?

Cicus001 kérdése:

Kollégiummal kapcsolatos Infok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az a helyzet hogy lehetséges hogy, kollégiumba fogok költözni ,és nem igazán tudom ,hogy is müködnek a dolgok ezzel kapcsolatban.Szóval aki tudna nekem segíteni, kérem írja le nekem lényegében mi hogyan is van.Előre is köszönöm.

2013. nov. 28. 13:28
 1/6 anonim válasza:
Szerintem függ attól is hogy milyen kollégium,és hogy milyen iskoláé. Például egy középiskolásnak is meg van szabva hogy reggel 6kor ébresztő (pl.egy csengő és utána rádió megy) aztán menni kell reggelizni és utána időben elindulni a suliba. Reggel vannak ellenőrizők akik megnézik hogy mindenki felkelt és hogy rend van e.Aztán suliból vissza térsz oda,van egy idő amikor lehet menni ebédelni.Azután van egy idő amikor szilencium van.Ez tanulmányi eredménytől függ.De általában olyan 16óra tájékán kezdődik kb.18-ig.Ezután van vacsora és utána kb.21:00 van kimenő. Persze lehet kikéredzkedni vagy kikérőt írni is.Ezek után kb. 22:00 villanyoltás és nem szabad zajongani. Persze ez előtt lehet menni tusolni meg ilyenek.
2013. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az ellenőrizők azok amúgy a nevelők,akik a kollégiumban tartsák meg a szilenciumot,akiktől kérhetsz segítséget,akik figyelik a jegyeidet..stb
2013. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nálunk nincs se ébresztő, se ellenörizgető.


Ha nem mész maximum megszívod és kirugnak a koliból, ha felmondják a tanviszonyod a suliban.

2013. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha meg már nagykorúnak számítasz akkor gondolom ,már nem..

De ha mondjuk még kiskorúnak számítasz akkor a gondviselőnek kell egy kikérőt írni ,hogyha mondjuk hétvégén haza szeretnék menni?

2013. dec. 2. 12:17
 5/6 anonim válasza:
Kiskorúnak gondviselőjével kell,de ez hétköznapi napokra vonatkozik..pénteken mindenki mehetett haza, vasárnap meg vissza.(De ha pl.szerdáig van suli akkor szerdán,és akár hétfőn is vissza mehet) (ahol voltam ott így volt)
2013. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hány ágyas szobák vannak? És amúgy neked hogy tetszett ?
2013. dec. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!