Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vissza lehet köttetni az...

Vissza lehet köttetni az áramot valamiféle szegénységi alapon?

Figyelt kérdés
Kikapcsolták az áramot nálunk kb. 1 éve már ! de öszvisz 50 ezer ből élünk ketten ami semmire nem elég!! az a gond hogy felmondták a szerződést és ! igy uj szabványok szerint kellene mindenek lenni! egy régi parasztházban lakunk ahol a folyosón van a villanyóra állás! de kint kellene lenni szabvány szerint műanyag dobozban aminek a beállitása 100 forint lenne itt! + a tartozásunk is 110 ezer !! szoval igy nemtudok öszekaparni sehogy anyit sajnos!! Más barátomnál is volt ilyen neki csak simán kirakták a falra doboz nélkül ugyanugy a folyosón!! Nah kérdezem én ha nekik igy élehetett akkor nekem miért nem lehet?? Tudna valaki valami tanácsot adni hogy smint járjak el?? Előre köszönöm :)

2013. dec. 6. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
És hogy gondolod, ki fogja fizetni azt az áramot, amit te használsz? Mert nem hiszem, hogy bárki is arra vágyna, hogy másoknak (idegeneknek) fizethessen, mikor van böven elég saját maguk után is.
2013. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ilyen lehetőség nincs.

Fizetni kell - mindenkinek.

2013. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a cigókat...ők képzett jogtudók a maguk portáján.

Tudják,hogy ha van villanyóra...kvázi szerződés a villamos szolgáltatóval,és úgy kerülik meg az órát/lopják az áramot,azért komoly bünti jár.

Ha nincs szerződés,magyarul áram a házban,és úgy csatlakoznak mondjuk a ház előtti póznára a vezetékre,akkor alig van következménye.

Ilyenek a törvények.

2013. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem csak a villanyóra áthelyezésének árát szeretné megúszni, az áramot szeretné fizetni.
2014. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!